Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, Genel Müdür Yardımcısı Adnan Sığın, Bölgeler Grup Müdürü Vedat Özer, Kurumsal Satış Grup Müdürü İpek Güner, Sağlık Müdürü Emine Köse ve Ankara Bölge Müdürü Fatma Koçoğlu, İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığına geçtiğimiz günlerde ziyarette bulundular.

İlkokul Öğretmenleri Doğa Sigorta Koruması Altında 

Sağlıkla ilgili iş birliklerine verdiği önemi sürdüren Doğa Sigorta, bu poliçe kapsamında; 295.000 İlkokul Öğretmenine “Kanser Kritik Hastalıklar ve Ferdi Kaza Sigortası” poliçesi kanser teminatı ile poliçe döneminde kanser rahatsızlığına yakalanmaları halinde 50.000 TL nakit destek veriyor. Kanser Destek teminatı poliçe süresinde olduğuna bakılmaksızın sandık üyesi öğretmenlere kanser rahatsızlığı süresince anlaşmalı olunan kurumlarda; profesör doktordan ikinci görüş, kemoterapi, radyoterapi yılda bir PET/CT, MR, Tomografi çekimi hizmeti sunuluyor. 

HDI Sigorta ile Antalyaspor arasında yeni iş birliği HDI Sigorta ile Antalyaspor arasında yeni iş birliği

Ferdi Kaza teminatı ile; deprem, sel teminatlarını da içeren geniş kapsamlı ferdi kaza teminatı ile maluliyet veya vefat halinde kendisine veya varislerine 50.000 TL nakit destek sağlanıyor. Doğa Sigorta, ülkemiz için çok zor bir dönem olan 6 Şubat 2023 depreminde kaybettiğimiz 192 öğretmenimizin yakınlarına da 2022-2023 dönemi teminatları kapsamında hızlıca destek sağladı. Yenilenen sağlık teminatı iş birliği ile ülkemizin geleceğinin mimarı ilkokul öğretmenlerimiz Doğa Sigorta’nın sağlık güvencesinde olmaya devam edecekler. 

Editör: Üveys Altun