"Akıllı İşler, Akıllı Fikirler"

Sporun ve teknolojinin, insan hayatlarına, markalara kattıklarına inanan spor pazarlama grup şirketidir. “Küresel düşün, yerel hareket et” zihniyetiyle dünyadaki sportif pazarlama gelişmelerini takip ediyor, markalarımızın spora yaklaşım ve yatırım konusundaki vizyonlarını geliştirmeye destek olmaya gayret ediyoruz. Türkiye spor endüstrisinde stratejik, yaratıcı, iş amaçlarına faydalı spor odaklı projeler, dijital içerik üretimi, sportif sosyal medya yönetimi yapıyoruz. Temel prensibimiz çözüm ortaklarımız ile birlikte iş ortaklarımızın hedeflerine uygun, sürdürülebilir, ölçülebilir katma değerler sağlamak ve ek gelir kalemleri yaratmaktır. Bu prensip doğrultusunda dürüst, şeffaf, empati kurarak çalışmaya özen gösteriyoruz. Başta futbol olmak üzere tüm branşlardaki spor kulüpleri, federasyonlar, spor medyası, futbol akademileri için reklam ve sponsorluk projeleri geliştiriyoruz. Markaların ve kulüplerin beklentilerini, ihtiyaçlarını dinleyip analiz yaptıktan sonra yeni reklam alanları yaratmak, marka ve kulüp eşleşmeleri belirleyerek özel etkinlik kurguları çalışmak sportif kaslarımızın en güçlü olduğu alanlar.

Sigortalı yaşayanların dergisi” mottosuyla yolan çıkan Sigorta Life Dergi, sigorta, bireysel emeklilik ve ekonomi sektöründe gündemin nabzını tutuyor.

Sektördeki gelişmeleri, okuyucularına, tarafsız bir şekilde aktarmayı ilke edinen Sigorta Life, sigorta ve bireysel emeklilik dünyasının önemli aktörlerine hem röportajlarla hem de kaleme alınan makalelerle yer veriyor.

Medya sektöründe faaliyet gösteren ve 18 yıllık Santra Marketing Grubu bünyesindeki Sigorta Life, arkasındaki bu gücün verdiği enerji ve alışılmışın dışında bir çizgi ile sigorta camiasının karşısında!