13:46 SEKTÖR

Kasko ve Trafik Sigortası yaptırırken büyük bir avantaj sağlayan hasarsızlık indirimi, araç sahiplerine değişen oranlarda tasarruf imkanı tanıyor. Bu indirimden yararlanmak için ise Kasko ya da Zorunlu Trafik Sigortası’nın zamanında yenilenmesi gerekiyor, ayrıca poliçe süresi boyunca araçların hasar almaması da büyük önem taşıyor. Sigortam.net, bu konuda bilinmeyenlere ışık tutuyor.

13:32 SEKTÖR

Unico Sigorta, dünyanın önde gelen insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı şirketi Kincentric’in 2024 Best Employers Programı kapsamında yapılan araştırmalarda “Türkiye’nin En İyi İş Yerleri’nden biri oldu.

17 saat önce SEKTÖR

BNP Paribas Cardif, “Kadına Değer Sigortası” ile en zor zamanlarında kadınların yanında olarak 7 farklı kanser türü için 5 farklı teminat paketi ile kadınlara finansal güçlüklere karşı güvence sunuyor.

21 saat önce SEKTÖR

Karşılaştırma sitesi encazip.com’un araştırmasına göre, yılın ilk çeyreğinde toplam kredi borçlanmaları geçen yıla göre yüzde 51,21 arttı. Bu durumu değerlendiren encazip.com kurucusu ve tasarruf uzmanı Çağada Kırım, “Bu veriler yıllık enflasyonda yaklaşık yüzde 18’lik bir farkın olduğu ekonomimizde piyasaya nakit akışının hala açık olduğuna işaret ediyor” dedi.

21 saat önce SEKTÖR

Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi çözümler üretmek amacıyla daha önce görme engelli kullanıcılar için BlindLook ile iş ortaklığı gerçekleştiren Anadolu Sigorta, kapsayıcı markaların buluştuğu EyeBrand Beyond Darkness Ödül Töreni’ne katıldı. Kısa süre evvel Engelsiz Çeviri ile iş birliği yaparak ürünlerinin bilgilendirme dokümanlarına seslendirme ve yapay zeka destekli işaret dili ekleyen Anadolu Sigorta, herkes için erişilebilir olmayı hedefliyor.

1 gün önce SEKTÖR

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Genel Sekreteri Özgür Obalı, Türkiye sigorta sektörünün tüm paydaşlarıyla birlikte sürdürülebilir bir gelecek için kararlılıkla çalıştığının altını çizerek, "Hem sigorta sektörü hem de Birlik olarak sürdürülebilirliğe önem veriyor ve bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.

1 gün önce SEKTÖR

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun internet sitesinde yayınlanan karara göre, trafik sigortasında zam oranı için belirlenen tavan fiyat, bundan sonra maliyet endeksine göre belirlenecek.

2 gün önce SEKTÖR

Geçtiğimiz yıl 11 şehirde büyük yıkıma neden olan depremlerden etkilenen çocuklarımızı bu bayramda da RS Otomotiv Grubu unutmadı. Yıkımın en fazla gerçekleştiği Hatay’daki konteyner kentlerde yaşayan çocuklarla buluşan RS Otomotiv Grubu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı uçurtma şenliğiyle kutladı.

2 gün önce SEKTÖR

Quick Sigorta, Atatürk’ün sadece Türk çocuklarına değil, tüm dünya çocuklarına armağan ettiği ulusal egemenliğimizin sembolü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, dünyanın birçok ülkesinden gelmiş ailelerin öğrencilerine ev sahipliği yapan Quick Sigorta Gülseren - Hüseyin Doğan İlkokulu’nda ve eşzamanlı olarak Quick Tower’da kutladı!

3 gün önce SEKTÖR

Ankara Sigorta, Acente Başarı Programı segmentasyon sisteminin 2023 yılı sonuçlarına göre Platin ve Altın segment olmaya hak kazanan iş ortaklarını Antalya’da ağırladı.

Reklam Bloğu