Anadolu Sigorta BlindLook’un EyeBrand – Beyond Darkness Ödül Töreni’ne Katıldı Anadolu Sigorta BlindLook’un EyeBrand – Beyond Darkness Ödül Töreni’ne Katıldı

Programın ilk toplantısı geçtiğimiz gün şirket merkezinde genç çalışanlarının katılımıyla başladı. Türk Sigortacılığının geleceğini yetiştireceğiz söylemini dile getiren Genel Müdürü Ali Murat Dişçi, programın temel amacının sektörün ihtiyacı olan uzman kadroların ve gelecekteki yöneticilerinin donanımlı şekilde yetişmesini sağlamak olduğunu dile getirdi. Çalışanlar ile soru – cevap şeklinde ilerleyen programın takım çalışması, iletişim becerileri, proje yönetimi, durum analizi gibi konular ile devam edeceğini de sözlerine ekledi. Dişçi; programa katılan FUTURE Team üyelerinin fikirlerini almak, katılımcılar ise şirket ve sektör hakkında merak ettiklerini öğrenmek için sorular sordu.

FUTURE Team programının hem şirketleri hem de sektör için önemli olduğunu da belirten Dişçi; “AcnTURK Sigorta kadroları her geçen gün genişliyor. Bugün şirketimizin gençleriyle FUTURE Team için ilk kez buluştuk. Bu programı önemsiyorum. Çünkü şirketimizin ve sektörün gelecekte ihtiyacı olan uzman kadroların ve yönetici adaylarının gerekli donanımı sağladığımız takdirde bu programa katılanlardan çıkacağına inanıyorum. Çünkü şirketimizin kuruluşundan bu yana yatırım yapmak istediğimiz arkadaşlarla yola çıktık. Bugün ilk toplantı olması sebebiyle daha çok kurum kültürü üzerinde durduğumuz bir toplantı oldu ancak gelecek buluşmalarda takım çalışması, iletişim becerileri, proje yönetimi, durum analizi vb. gibi konular üzerinde de duracağız. Bu kapsamda konuların uzmanlarını devreye sokacağız. FUTURE Team’in, Türk Sigortacılığının geleceğini yetiştireceğine inanıyorum. Misyonumuz gereği sigortacılığa değer katma görevimizi sadece ürün anlamında görmüyoruz. En önemli değerimizin insan kaynağı olduğunun farkındayız. Bugün gençlerle başlattığımız bu çalışmayı ilerleyen günlerde ‘TeamUP’ adıyla tecrübeli iş arkadaşlarımızla da yapacağız.” diyerek sözlerini noktaladı.

Editör: Sigorta Life