Mevcut kasko paketleri ile araç sahiplerinin ihtiyaç duyabileceği teminatları kasko paketlerinde yer veren Türk Nippon Sigorta müşterilerine tam güvence sağlıyor.

Türk Nippon Sigortanın müşteri odaklı ürünler sunduğunu ifade eden Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, "Ürünlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlamaya ve güncelleştirmeye devam ediyoruz. Yeni yılın ilk düzenlenmesini ise kasko sigortamızda gerçekleştirdik. 2023 yılı itibari ile kasko ürününe olan talepte çeşitliliğin artacağını öngörüyoruz. Artmasını öngördüğümüz talepteki çeşitliliğe önceden hazırlıklı olmak adına kasko ürünlerimize farklı düzenlemeler yaparak, daha fazla kişiye hitap etmeyi amaçladık. Segmentlere ayırdığımız kasko ürününde teminatlar değişkenlik gösterirken, fiyatlamada da üründeki farklara göre ekonomik avantajlar sağlayarak ürün konforumuzu artırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

"Kaskoda hem zamandan hem bütçeden tasarruf sağlayın" "Kaskoda hem zamandan hem bütçeden tasarruf sağlayın"

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu yeni yılda kasko ürününe yapılan en önemli eklemelerden birinin de asistans hizmetlerde olduğunu söyledi. Pamukçu ”Asistans hizmetlerimize ekleme yaparak ürünümüzün içeriğinde çeşitlendirmeler yapmak istedik. En önemli yenilik ise kasko ürünlerimizin tüm paketlerine antivirüs hizmeti sağlamamız. Kasko ürünümüzde hizmet verdiğimiz Geniş Kasko, Dar Kasko ve Gülümseten Kasko paketlerine Bit Defender anti virüs paketi ekledik. Sunmuş olduğumuz bu kasko paketlerinden herhangi bir kasko paketini alan müşterimiz bir sene boyunca bu hizmetten faydalanacak. Günümüzde her işin dijital ortamda çözüldüğü düşünülürse bunu müşterilerimiz için çok önemli bir ek fayda olarak görüyoruz.” dedi.

Editör: Sigorta Life