Dünyanın köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, pandemi ile birlikte hayata geçirilen uzaktan çalışma sistemine yeni dönemde hibrit model ile devam edileceğini duyurdu. Yaklaşık iki yıl  evden çalıştıktan sonra, yeni düzen ile ofise dönüldü. 4 Nisan itibarıyla resmi olarak Hibrit çalışma modeline geçildi. 

Her yıl 1 ay kesintisiz uzaktan çalışma imkanı

NN Hayat ve Emeklilik, hibrit çalışma modeli kapsamında ofis kurallarını da yeniden   belirledi. Çalışanlarının her yıl, kesintisiz 1 ay boyunca Türkiye’nin herhangi bir bölgesinde tamamen uzaktan çalışabileceğini belirten şirket aynı zamanda günlük işlerin esnek çalışma düzeninde 07.00 – 19.00 saatleri arasında planlanmaya devam edeceğini de duyurdu.

HDI Fibaemeklilik’ten yeni YouTube video serisi: HDI Fibaemeklilik Fonla Büyüt HDI Fibaemeklilik’ten yeni YouTube video serisi: HDI Fibaemeklilik Fonla Büyüt

Tüm IT ekibi FlexIT modeli ile uzaktan çalışacak

Yeni dönemde NN Hayat ve Emeklilik bünyesinde yer alan bilgi teknolojileri ekiplerinin çalışma modeli sektör ve BT dinamiklerine uygun olarak belirlendi. Buna göre; BT yöneticileri ile BT Yardım Masası birimi dışındaki tüm bilgi teknolojileri ekipleri FlexIT çalışma modeli ile daha sık uzaktan çalışma imkânı bulacak. 

Kişiye özel çalışma deneyimi sunuyoruz

NN Hayat ve Emeklilik İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hong-Wha Ling, “Yeniliklere ve yenilikçiliğe açık bir şirket olarak geleceğin çalışma modellerini yakından takip ediyor, çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine de kulak veriyoruz. Mutlu, yaratıcı ve işine bağlı çalışanların, şirketin başarısına da daha fazla katkı sağlayacağına inanıyoruz. Hayata geçirdiğimiz hibrit model ile herkesin kendini güvende hissettiği, çalışma günlerini dilediği gibi planlayabildiği, uzaktan çalışmanın faydaları ile ofisten çalışmanın sinerjisini harmanladığı yeni bir kültür oluşturmayı hedefledik. Yeni dönemde çalışanlarımız için iş yapış şekillerini oldukça esnek bir şekilde ve ihtiyaçlarına göre belirleyebilecekleri bir yapı oluşturuyor, kişiselleştirilmiş bir çalışma deneyimi sağlıyoruz” dedi.

Editör: Sigorta Life