HDI Sigorta Güney Anadolu ve Doğu Bölge Müdürlüğüne bağlı Hızlı Destek İstasyonu’nun açılışını gerçekleştirdi HDI Sigorta Güney Anadolu ve Doğu Bölge Müdürlüğüne bağlı Hızlı Destek İstasyonu’nun açılışını gerçekleştirdi
Groupama Sigorta, otomotiv dalının önde gelen markalarından SEAT için özel olarak hazırladığı marka kasko eserini duyurdu. Bu eserle SEAT marka araç sahipleri Groupama Sigorta’nın sunduğu genişletilmiş kasko teminatlarından yararlanarak araçlarını garanti altına alıyor. Groupama Sigorta, marka kasko eserlerine SEAT’ı da ekleyerek eser yelpazesini genişletti. Vdf Sigorta iş birliğiyle sunulan ve SEAT marka araç sahiplerine özel geliştirilen SEAT Kasko eserini satın alan araç sahipleri, hasar durumunda markanın yetkili servislerinde özgün yedek modül ve uzman personellik imkânından faydalanabiliyor. Ayrıyeten, standart kasko eserlerinden farklı olarak SEAT Kaskolu araçlar küçük tamir hizmetini markanın yetkili servisinden alıyor. SEAT kaskoyla birlikte marka kasko eserlerine bir yenisini daha eklediklerini belirten Groupama Sigorta ve Groupama Hayat Genel Müdürü Philippe-Henri Burlisson, “Müşterilerimize özel tahliller geliştirmek ve gereksinim duydukları anda yanlarında olmak her vakit önceliğimiz. SEAT Kasko ile marka kasko eserlerimizin sayısını yediye çıkarttık. Müşteri odaklı yaklaşımımızla bölümümüzde fark yaratarak, otomotivin öncü markalarıyla gerçekleştirdiğimiz eser geliştirme çalışmalarına bundan sonra da devam etmeyi hedefliyoruz” dedi.
SEAT Kasko eserini alan araç sahipleri gereksinimlerine yönelik Groupama Sigorta’nın sunduğu Asistans Plus paketinden, prim müdafaa ve kaza takviye teminatları ile şahsa özel teminatlardan yararlanabiliyor. Sigortalılar bu poliçe ile araçlarını çarpma, çarpışma, devrilme, yanma, çalınma, zelzele, sel yahut su baskını, yanılgılı yakıt dolumu üzere pek çok riske karşı müdafaa altına alıyor. Üstelik, gerçek bireylere ilişkin 0 kilometreden 3 yıla kadar SEAT kasko teminatı altında olan 0 kilometre araçların çalınması ya da tam hasara uğraması durumunda, tazminat şimdiki 0 kilometre araç bedeli üzerinden hesaplanıyor. SEAT Kasko ile birçok imkândan faydalanan araç sahipleri ‘hasarsızlık indirimi muhafaza teminatı’ ile Groupama Sigorta’nın sunduğu geniş hizmet kapasitesi ve çeşitliliği ile farklı bir müşteri hizmeti tecrübesi yaşıyor.
Editör: TE Bilisim