Türkiye genelindeki yaygın özel anlaşmalı “Doğa Optimum Servislerde” geçerli olan Doğa Optimum Kasko, aracınızın onarımında ayrıcalıklı ve Doğa’l avantajlar sunuyor. 4-10 yaş aralığındaki otomobil veya hafif ticari araçlarınızı %25’e varan fiyat avantajı ve kaliteli, garantili hizmet ile güvence altına alıyor.

Unico Sigorta, Teknolojik Dönüşüm ve Yenilikçi Çözümler için Teknokent’te Yerini Aldı! Unico Sigorta, Teknolojik Dönüşüm ve Yenilikçi Çözümler için Teknokent’te Yerini Aldı!

Yüksek hizmet kalitesinden ödün vermeden gerçekleştirilen onarım işlemlerinde, Türkiye genelinde özel anlaşmalı Doğa Optimum Servislerde 2 yıl işçilik ve parça garantisi veren Doğa Optimum Kasko ile sigorta vadesi içinde poliçe kapsamında oluşan hasarın giderilmesi amaçlı araçlarının onarımını yaptırmak isteyen sigortalılar, tüm servislerde anında randevu alarak 7/24 araç kabul kolaylığı elde edebiliyor.

Ayrıca, hasar oluşan aracın sigortalıdan alınması ve onarımı sonrası yine sigortalının adresine teslim edilmesi ile vale hizmeti büyük kolaylık sağlanıyor.

HASARSIZLIK GÜVENCE ALTINDA

Sigortalının aracı servisteyken yaşam kalitelerinde herhangi bir aksama olmaması adına sigortalının her zaman yanında yer alan Doğa Sigorta, onarım süresi ve müşterilerin isteğine bağlı olarak 7 veya 14 gün olmak üzere araç kiralama hizmetini sağlıyor.

Poliçe yenileme döneminde yenilemesini yapan sigortalılara özel olarak Doğa Optimum Kasko’da hasar adedine göre hasarsızlık güvence altına alınırken sağlığın önemini daha iyi anladığımız bugünlerde Doğa Sigorta, sigortalılarının sağlığını gözeterek güvenli servislerde işlem yapılan tüm araçlara Ücretsiz Ozon + Antibakteriyel Sterilizasyon uygulaması yapıyor.

Birbirinden ayrıcalıklı avantaj ve hizmetler sunan Doğa Optimum Kasko’nun ek hizmet ve avantajlarından faydalanmak için Doğa Sigorta Web Sitesini ziyaret edebilir veya 0 850 811 51 00 numaralı Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

Editör: Sigorta Life