Sabancı Holding ve 200 yıllık dünya sigorta devi Ageas iştiraki olan AgeSA, Bireysel Emeklilik planlarına yönelik yeni birkampanya düzenledi. BES sahiplerinin yalnızca gelecekte değil bugün de “iyi ki” demeleriiçin kolları sıvayan AgeSA, 3 Şubat – 31 Mart 2022 tarihleri arasında yeni bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatanyeni veya mevcut BES katılımcılarıçekilişle muhteşem hediyeler kazanma fırsatı elde edecek. Kampanya kapsamında katılımcılar ödeyecekleri katkı payı tutarının her 150 TL’si için 1’er çekiliş hakkı kazanacak.

Anadolu Hayat Emeklilik Acenteleriyle  İstanbul - Büyükada’da ve Mardin’de Buluştu Anadolu Hayat Emeklilik Acenteleriyle İstanbul - Büyükada’da ve Mardin’de Buluştu

AgeSA müşterileri “iyi ki” diyecek

Çekilişin “İyi ki” dedirtecek hediyeleri şöyle: 1 kişiye MacBook Pro (13” – 256 GB),3 kişiye iPhone 13 (128 GB),5 kişiye Xbox Series X Oyun Konsolu ve 100 kişiye ise 1.000 TL değerinde Bi’doluDijital Hediye Çeki… Müşteriler kampanya hakkında detaylı bilgiye www.agesa.com.tr sitesinden veya 444 11 11’den ulaşabilirler.

Editör: Sigorta Life