İnsan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında araştırmalar yapan Kincentric, 2021 yılında Türkiye’deki en iyi iş yerlerini açıkladı. “Kincentric Best Employer ödülünü almaya hak kazanan şirketler, çalışan bağlılığının yanında “çeviklik, bağlı kılan liderlik ve yetenek odağı” endekslerine göre belirlendi. AgeSA, 2021 yılı bağlılık anketinde yüzde 83 çalışan bağlılık oran ve yüzde 91 çalışanların genel memnuniyet oranı Türkiye ortalamasının üzerinde sonuçlarla Türkiye’nin En İyi İş Yeri Kincentric Best Employer ödülünü alan firmalarından biri oldu.

Çalışma kültürümüz iş arkadaşlığının ötesinde

Aldıkları ödülle ilgili görüşlerini aktaran AgeSA İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül, “AgeSA’nın çalışma ortamı ve sahip olduğumuz kültür, iş arkadaşlığının çok ötesinde, bir aile gibi bizim için. Çalışanlarımızın mutlu ve güvende hissetmeleri için birçok uygulamamız olduğu gibi, yeniliklere de kapımızı hep açık tutuyoruz. Çalışanlarının ihtiyaçlarını anlayıp, hayatlarını kolaylaştırmak ve her an yanlarında olmak, marka kültürümüzün gücünü her fırsatta hissettirmek çalışan deneyimi yaklaşımımızın ana odağı.” dedi. 

Yüzgül, çalışanları sürece dâhil eden ve kendini sürekli güncelleyen bir yapıları olduğunu söyleyerek “Farklı departman, rol ve sorumluluklarda görev yapan birçok çalışma arkadaşımız tıpkı birer insan kaynakları profesyoneli gibi bizimle birlikte çalışıyor, arkadaşlarını dinliyor, aksiyon fikirleri geliştiriyor, projelerin hayata geçmesini takip ediyor.” şeklinde konuştu.

Çalışanlarımız için hep daha iyinin peşindeyiz

“İşimizin özündeki iyiliği ortaya çıkarmak için çıktığımız her yolculuğun sonunda bizi başarı karşılıyor. Başarıdan aldığımız güçle, sektörün en tercih edilen şirketi olarak ailemize katılmak isteyen potansiyel çalışma arkadaşlarımızı heyecan ve coşkuyla karşılıyoruz.” diyen Yüzgül, ortak bir amaç etrafında toplanan, bağlılık oranı yüksek, çalışanları mutlu bir şirketin ödüllere kavuşmasının kaçınılmaz olduğunu söyledi.

Kincentric tarafından aldıkları ödülün gurur ve mutluluk verici olduğunu ifade eden Yüzgül, AgeSA olarak dokunduğumuz herkese iyi ki dedirtirken tüm çalışanlarımız, aramıza katılacak potansiyel çalışma arkadaşlarımız ve müşterilerimiz için hep daha iyinin peşinde olacağız.” ifadelerini kullandı.