. Ülkemizin alanında uzman ekonomi gazetecileri ve temsilcilerinin yanı sıra danışma ve yayın kurulunun görüşleri ve katkıları ile şekillenen tablonun nihai hali; Salim Kadıbeşegil, Vahap Munyar, Şelale Kadak, Seyfettin Bayram, Dr. Fatoş Karahasan, Jale Özgentürk Altunay, Volkan Akı ve Cengiz Halil Çiçek’in aralarında bulunduğu jüri üyeleri ile netlik kazanarak “Basın Dostu” bir iletişim lideri olarak, gazetecilik mesleğinin itibarını korumak için zorlu süreçte önemli stratejiler belirleyen isimler belli oldu.

Listede bu yıl da yer alan Doğa Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler, “Projelerimizi her zaman destekleyen, başta Yönetim Kurulu Başkanımız Nihat Kırmızı ve Genel Müdürümüz Coşkun Gölpınar olmak üzere tüm Doğa Sigorta yöneticilerimize teşekkür eder, yeni dönemde heyecan verici projelerimiz ile çalışmalarımıza devam edeceğimizin müjdesini de vermek isterim.

Alanında uzman ekonomi gazetecilerinden oluşan değerli jüri kuruluna beni bu yıl da listeye layık gördükleri için teşekkür ederim. Biz iletişimcileri gönülden destekleyen, yaratıcı ve etkili dosya konuları ve projeleri ile bizlere de ilham olan Business Life dergisi ekibine yürekten sevgilerimle” dedi.

‘DİNAMİK VE AKTİF KARARLAR ALIYORUZ’

Doğru iletişim dilinin özellikle pandemi döneminde etkisini gösterdiğine değinen Seda Güler, “Çağa uygun hareket eden, dinamik ve aktif kararlar alabilen bir marka olarak pandemi öncesinden belirlediğimiz iletişim dili, doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Bu dönemde sosyal medya hem müşterilerimiz hem de acentelerimiz ile bağımızı korumak ve güçlendirmekte önemli bir aracı oldu. Bu yıl da sektördeki gündemi en hızlı takip eden ve iletişimine uyarlayan yenilikçi ve atik markalardan olacağız” açıklamalarında bulundu.

Doğa Sigorta olarak sosyal sorumluluk projelerine verdikleri önemin marka ve topluma kattığı değere dikkat çeken Seda Güler, “Hem basında hem de sosyal medyada büyük ilgi gören Sevgi Doğasında Var projemiz ile Türkiye’nin dört bir yanındaki sokak hayvanlarına yuva, mama kabı ve mama ulaştırdık. Acentelerimiz ve sosyal medya takipçilerimizden gelen yoğun talep ve memnuniyet ile projemizin etki alanı her geçe gün artıyor. Son olarak Şanlıurfa’nın merkez ilçesindeki Haliliye Ortaokulu’na basketbol sahası kazandırarak açılışını gerçekleştirdik. ‘Ağaç Yaşken Eğilir’ ilkesi ile hareket ederek spora ve özellikle genç sporcuların yetişmesine verdiğimiz önem ve destek ile onların her zaman yanlarında olmayı amaç ediniyoruz.

Unico Sigorta’nın desteklediği Barkın Pınar ve takımı Avrupa Şampiyonluğunu Garantiledi Unico Sigorta’nın desteklediği Barkın Pınar ve takımı Avrupa Şampiyonluğunu Garantiledi

Sosyal sorumluluğa verdiğimiz önem, sponsorluklarımız ile markamıza ve topluma kattığımız değer, en özenli seçimler ve projelerimiz ile sürecek” diyerek sözlerini noktaladı.