T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen imza törenine, Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen, Sigortambir Genel Müdürü Kürşat Köz, Sigortambir Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpay ve Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün katıldı. İmza töreninde konuyla ilgili açıklama yapan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya kısa sürede büyük başarılara imza atan Sigortambir’i tebrik ederek, Sigortambir’in spora vereceği destekle ülkemiz gençliğine çok ciddi katma değerler sağlayacağını söyledi ve bu örnek davranışından dolayı Sigortambir ailesine tebriklerini iletti.

Ülkemizin yeni nesil insurtech platformu Sigortambir, spora ve sporcuya destek vermeye devam ediyor

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nun ana sponsorlarından biri olarak gençlerin yanında olmayı hedefleyen Sigortambir'in Genel Müdürü Kürşat Köz, imza töreninde "Sigorta sektörüne yeni bir soluk getirmek ve insanların bilinçli sigortalı olmasını sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda daima sporun ve sporcunun yanındayız. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ile yaptığımız bu iş birliği vesilesiyle; özellikle dezavantajlı bölgelerimizde yaşayan çocuklarımızın hayatlarına dokunup, onların sporla büyümesine ve gelişmesine destek olmanın bizim için özel bir anlamı ve yeri var. İmzalanan iş birliğinin her iki taraf için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu alanda gerçekleşecek başarılarda bizim de katkımız olacağı için oldukça heyecanlıyım. Ayrıca, değerli katkılarından dolayı Sayın Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcımız Hamza Yerlikaya olmak üzere federasyonun tüm yöneticilerine ve çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. Ülkemiz için sporu ve sporcuyu  daima desteklemeye devam edeceğiz." dedi. Öte yandan Sigortambir Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa

Quick Finans’tan 700 milyon TL’lik tahvil ihracı Quick Finans’tan 700 milyon TL’lik tahvil ihracı

 

Alpay ise; masa tenisinin her kesimin sevdiği ve severek oynadığı bir spor olduğunu belirterek, bu sporun gelişmesine, daha fazla gencimize ulaşmasına katkı sunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve her alanda spora ve gençlere destek vermeye devam edeceklerini söyledi.