Sigorta sektörünün önemli gündem maddelerini sayfalarına taşıyan ve sektörün önde gelen isimlerinin açıklamalarını okurları için en ince ayrıntısına kadar aktaran Sigorta Life Derginin Şubat sayısı dijital platformlarda okurlarını bekliyor!

CEO'ların sigorta sektörünün büyümesine dair güvenleri azaldı CEO'ların sigorta sektörünün büyümesine dair güvenleri azaldı

Sigorta Life Ailesi olarak acıları paylaşmak ve vatandaşlarımızın yanında olmak için dergimizin Şubat-Mart sayılarını sadece dijitalde yayınlayıp baskı bedeli dâhil; reklam, satış, abonelik ve indirme gelirlerini depremde zarar gören vatandaşlarımızın ihtiyaçları için bağışlıyoruz.

Sigortalı yaşayanların dergisi” mottosuyla her ay yayınlanan ve basılı haliyle de satışa sunulan Sigorta Life Dergi; 2 ay süreyle dijital platformlara okuyucusu ile buluşacak.

Sigorta Life Dergi’nin tüm sayılarını  Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, dijitalbasin.com adresinden indirebilirsiniz.

Sigorta Life’a ulaşmak çok kolay!

Sigorta Life Dergi’nin tüm sayılarına, Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, dijitalbasin.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takip etmeyi unutmayın!

Canlı yayınlarımızı ve konuklarımızı izleyebileceğiniz Youtube kanalımız: https://www.youtube.com/SigortaLifeDergi

Instagram hesabımız: https://www.instagram.com/sigortalifedergi/

Twitter hesabımız: https://twitter.com/sigortalifedrg

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/sigorta-life-dergi-9374161ba/

Editör: Sigorta Life