Teknik işleticiliğini Türk Reasürans'ın üstlendiği Doğal Afet Sigortaları Kurumu’nda 2005 yılında göreve başlayan ve 2020 yılından sonra DASK Üretim Yöneticisi olarak devam eden Mesut Güçlü’nün 1 Şubat 2023 tarihi itibariyle DASK Genel Sekreterliği’ne atandığını duyurdu. 

Türk Reasürans taraından yapılan açıklamada, DASK Genel Sekreterlik görevini bugüne dek yürüten Serpil Öztürk’ün Proje Danışmanı olarak DASK’ta hizmet sunmaya devam edeceği belirtildi. 

Türk Reasürans tarafından yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde;

Teknik işleticiliğini üstlendiğimiz Doğal Afet Sigortaları Kurumu’nda, 2005 yılında başlayan görev hayatına 2020 yılından sonra DASK Üretim Yöneticisi olarak devam eden Sayın Mesut Güçlü, 1 Şubat 2023 tarihi itibariyle DASK Genel Sekreterliği’ne atanmıştır.

Türk Nippon Sigorta Çalışanlarına Sağladığı İmkanlara Bir Yenisini Ekledi Türk Nippon Sigorta Çalışanlarına Sağladığı İmkanlara Bir Yenisini Ekledi

DASK’ın Genel Sekreterliği görevini bugüne dek başarıyla yürüten Sayın Serpil Öztürk, halihazırda sürmekte olan projelerimizde Proje Danışmanı unvanı ile hizmet sunmaya devam edecektir. Bugüne kadar DASK’a verdiği değerli katkılarından dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Türk Reasürans çatısı altında her geçen gün büyüyen kadrosu ile DASK’ı çok daha ilerilere taşıma azmi ve gayretimiz ile bugüne kadar atmış olduğumuz adımlara nicelerini ekleyeceğimize olan inancımız tam olup, bu vesile ile bugüne kadar DASK’a emek vermiş tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, başarılarımızın hep birlikte artarak devam etmesini temenni ediyoruz.    

Editör: Sigorta Life