Sigorta-Life-Kasim-Sayisi-Yayinda-SatistaSigorta Life ailesi olarak en heyecanlı, en özel sayılarımızdan birini okurlarımız, takipçilerimiz ve sizler için hazırladık. “Sanmasınlar artık seni benden ayrı” kapak temamız ve Ata’mızın en özel fotoğrafıyla Kasım sayımızı yayınladık ve satışa aldık.

Türk Nippon Sigorta Çalışanlarına Sağladığı İmkanlara Bir Yenisini Ekledi Türk Nippon Sigorta Çalışanlarına Sağladığı İmkanlara Bir Yenisini Ekledi

Bu özel ve anlamlı sayımızda sigorta ve BES sektörüne dair zengin içerikler ve birbirinden özel haberlerle yine sektörün nabzını bu sayımızda da tutmaya çalıştık. ‘Cumhuriyete Uzanan Yolda Neler Yaşandı ’başlığı altında, Osmanlı İmparatorluğu’nun çöküşünden Türkiye  Cumhuriyeti’nin ilanına dek geçen sürecin özetine, sigorta sözlüğünden sektör haberlerine kadar her şeyi bu sayıda bulabilirsiniz.

Ayrıca Tur Assist sponsorluğunda yapılan hem YouTube kanalımızda hem de tüm sosyal ağlarda yayınlanan Sigorta Life sohbetlerinin iki değerli konuğu Yavuz bey ve Erol bey misafirimiz. 21 yıldır AXA Sigorta’da yöneticilik yapan ve sektör duayeni olan Axa Türkiye CEO'su Yavuz Ölken, HDI Fiba Emeklilik ve Fiba sigorta Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu dergimizin Kasım sayısında birbirinden çarpıcı açıklamaları, Sigorta life özel mesajlarıyla dergimizde. Bu renkli ve keyifli sohbeti dergimizden okuyabilir telefonunuzda karekod okutarak röportajın tamamını izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve bizim de medya sponsoru olarak katıldığımız sektörün buluşma noktası haline gelen ve bu sene ikincisi düzenlenen Uluslararası Sigortacılık Fuarı’nda yine yerimizi aldık. Bu sene de tıpkı geçen sene olduğu gibi fuar boyunca Sigorta Life standında ekibimizle fuara katılan değerli misafirlerimizi ağırlayacak , fuar boyunca tüm etkinlikleri, panelleri ve oturumları sizler için mecralarımızda yayınlayacağız.

Ayrıca fuar boyunca sektörün tüm değerli yöneticilerine mikrofon uzatacak, özel röportajlarla sizlere ulaştıracağız. Son olarak dergimizi ; Hepsiburada, Amazon, N11, Trendyol, Çiçek Sepeti gibi dijital satış kanallarından temin edebilir yine Türk Telekom e- Dergiden indirebilirsiniz.

38 sayı boyunca gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.

Yeni sayılarda buluşmak üzere.

Editör: Üveys Altun