Quick Sigorta sağlık branşında süper yatarak tedavi dönemini başlattı Quick Sigorta sağlık branşında süper yatarak tedavi dönemini başlattı

. 6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü kutlamaları kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu, Nevşehir Belediyesi ve Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü katılımıyla, RS Servis Ana Sponsorluğu'nda yapılan etkinlikte masa tenisçileri, sıcak hava balonuyla havada tenis deneyimini yaşadı, ardından Nevşehir Kalesi'nde, yeryüzünün yedi kat altında yer alan Kaymaklı Yeraltı Şehri'nde de tenis oynayarak, bu sporun her yerde deneyimlenebileceğini kanıtladılar. 

Ülkemizin köklü otomotiv şirketlerinden RS Otomotiv Grubu'nun satış sonrası hizmetlerindeki markası RS Servis, 6 Nisan günü Dünya'da bir ilk unvanını kazanan spor müsabakalarının Ana Sponsoru oldu. Dünya Masa Tenisi Günü kutlamaları kapsamında, masa tenisçileri sıcak hava balonuyla havada tenis oynadıktan sonra, yerin yedi kat altında da bu sporu deneyimleme şansı buldu. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını ifade eden RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı "Farkındalık yaratmak adına gerçekleştirilen bu etkinlikte aktif rol üstlendiğimiz için çok mutluyuz. Türk sporunun ve sporcularımızın her zaman yanındayız." mesajını verdi.

Türkiye Masa Tenisi Federasyon Başkanı Dr. Oktay Çimen ise "Dünya Masa Tenisi Federasyonu tarafından tüm Dünya'da 6 Nisan günü; Dünya Masa Tenisi günü olarak kutlanmaktadır. Bizler de masa tenisinin her yaşta ve her yerde oynanabildiğini göstermek amacıyla ülkemizin cennet köşelerinden biri olan turizm merkezi Kapadokya'da,  spor turizmine katkı sağlamak amacıyla böylesine sıra dışı bir etkinliği gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Emeği geçen tüm masa tenisi severlere teşekkür eder, 6 Nisan Dünya Masa Tenisi günümüzü kutlarım." dedi.