Yenilikçi vizyonu ile kendi ekosisteminde dokunduğu herkese ve her yere değer katmayı misyon edinen Monopoli Sigorta, bünyesine kattığı köklü bir kuruluşla 2022 yılına hızlı giriş yaptı. Alanının uzman acentelerinden biri olan Çağdaş Yaşam Sigorta ile yaptığı iş birlikle müşteri portföyünü genişleten Monopoli Sigorta, iş birliği yaptığı tüm paydaşları ile uzun yol arkadaşlığını hedefliyor.  Çağdaş Yaşam Sigorta ile yapılan yeni anlaşma ile ilgili olarak açıklama yapan Monopoli Sigorta kurucu ortağı Erol Esentürk; “Aramıza katılan her acentenin tecrübe ve bilgi birikimi ile birlikte sektörümüz için daha da değerli işler yapacağımıza inancımız artıyor. Özellikle sektörün uzman risk yönetim danışmanlarından oluşan Çağdaş Yaşam Sigorta ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğimiz bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı. Birlikte güçleneceğimiz Çağdaş Yaşam Sigorta ile sektörümüz faydasına değerli işler yapacağımızdan eminiz” diye belirtti.

Bir arada hedefleri yükseltiyoruz

Monopoli Sigorta ve Çağdaş Yaşam Sigorta’nın bir araya gelişinde iş yapma biçimlerindeki benzerlik, değer yaratma motivasyonu ve uzun yol arkadaşlığı yaklaşımı önemli rol oynadığını vurgulayan Çağdaş Yaşam Sigorta CEO’su Müge İrten: “1989 yılında hayat sigortaları branşında faaliyet göstermek amacıyla Hayat A.Ş.  olarak kurulan firmamız, ilerleyen yıllarda elementer ve sağlık branşlarında da poliçe alternatifleri sunmak üzere faaliyetlerine Çağdaş Yaşam Sigorta olarak devam etti. Aile şirketimiz olan Çağdaş Yaşam’da benim de sigortacılık serüvenim 1996 yılında başladı. Uzun yıllar Yapı Kredi, Axa, Mapfre, Ray, Unico, Corpus ve Aegon sigorta şirketlerinden acentelikler alarak çok farklı sektörlere hizmet verdik. Yoğun rekabet koşulları ve daha çok sigortalıya ulaşma hedefimizle 2022 yılı itibariyle, gücüne inandığımız Monopoli Sigorta ile iş ortaklığına imza atma kararı aldık” dedi.

BNP Paribas Cardif Emeklilik’in BES fonları yatırımcısına son 5 yılda yüzde 2022 değer kazandırdı! BNP Paribas Cardif Emeklilik’in BES fonları yatırımcısına son 5 yılda yüzde 2022 değer kazandırdı!

İnovatif ve uzman vizyonu ile talep ve ihtiyaçlara uygun kişiye özel hizmet sunan Monopoli Sigorta, 20 yılı aşkın deneyimi ve insan odaklı tavrını yeni dönemde de öncü olacağı yeni uygulamalar ile geliştirmeye devam edecek.