1 Temmuz'dan itibaren kimler, nasıl BES'ten kısmi ödeme alabilecek? 1 Temmuz'dan itibaren kimler, nasıl BES'ten kısmi ödeme alabilecek?

Bağımsız pazar araştırma şirketi IPSOS tarafından ülke genelinde 5 bin 192 kasko müşterisinin katılımıyla gerçekleştirilen NPS (Tavsiye Edilme Skoru) araştırmasında, Mapfre Sigorta kasko branşında Türkiye’nin en çok tavsiye edilen sigorta şirketi seçildi. Kasko branşında en yakın rakibinin 7 puan ilerisinde olan Mapfre Sigorta, sağlık branşında da geçen sene aynı döneme göre 3 puan yüksek değerlendirilerek güçlü konumunu sürdürdü.

Net Tavsiye Skoru (NPS) sonuçlarına göre kasko müşterileri tarafından en çok tavsiye edilen şirketler arasında yer alan Mapfre Sigorta; bu yıl kasko branşında Türkiye’nin en çok tavsiye edilen sigorta şirketi oldu. Bağımsız pazar araştırma şirketi IPSOS tarafından ülke genelinde 5 bin 192 kasko müşterisinin katılımıyla gerçekleştirilen NPS (Tavsiye Edilme Skoru) araştırmasında Mapfre Sigorta müşterileri, “İş Ortakları” ile “Hasar Yönetimi” alanlarında aldıkları hizmetten ötürü duydukları memnuniyeti ifade etti. Mapfre Sigorta, sağlık branşında da geçen sene aynı döneme göre 3 puan yüksek değerlendirilerek başarısını taçlandırdı.