Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta gerçekleşen imza törenine HDI Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Halil Bay ve Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu katıldı.

Yılın ilk çeyreğinde kredi borçlanmaları geçen yıla göre yüzde 51,21 arttı Yılın ilk çeyreğinde kredi borçlanmaları geçen yıla göre yüzde 51,21 arttı

HDI Sigorta, Galatasaray Spor Kulübü ile iş birliklerinin 15. yıl dönümünde güven tazelemek için bir araya geldi. Türk sporu ve sporcusuna yaptığı yatırımlar ile adından sık sık söz ettiren HDI Sigorta, Galatasaray Spor Kulübü ile farklı alan ve spor dallarında 15 yıldır birçok iş birliği gerçekleştirirken bu kez de olimpiyat sporcusu milli yelkenci Ecem Güzel’in ana sponsorluğunu üstleniyor.

Sigorta sektörünün öncü firmaları arasında yer alan HDI Sigorta spordan sanata, bilimden kamusal faydaya kadar geniş perspektifte ele aldığı sponsorluklarıyla Türkiye’ye katkı sunmaya devam ediyor. Türk sporu ve sporcusunun yanında olma misyonuyla hareket eden şirket, Galatasaray Spor Kulübü ile gerçekleştirdiği iş birliği anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi. Galatasaray erkek voleybol takımı isim sponsoru, Galatasaray kadın voleybol takımı forma göğüs sponsoru, Galatasaray tekerlekli sandalye basketbol takımı forma sırt sponsoru ve Galatasaray Spor Kulübü resmi sigorta sponsoru olan HDI Sigorta, kulüp bünyesinde bulunan milli yelkenci Ecem Güzel’in de ana sponsorluğunu üstlendi.

Editör: Serhat Bingöl