Dünyanın önde gelen blok zinciri ekosistemi ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance, yatırımcı güvenliğini sağlayan "Güvenli Varlık Fonu' ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Sigorta Life Medya Sponsorluğunda II. Sigorta Fuar’ı başladı. Sigorta Life Medya Sponsorluğunda II. Sigorta Fuar’ı başladı.

Binance TR'yi de kapsayan ve kullanıcı fonları ile kripto para endüstrisinin güvenliğini sağlayan 'Güvenli Varlık Fonu' 1 milyar dolar değere ulaştı.

"TÜM MERKEZİ BORSALAR SİGORTA FONU VE CÜZDAN ADRESİNİ YAYINLAMALI"

Binance tarafından yapılan açıklamada tüm merkezi borsaların sigorta fonu ve cüzdan adreslerini yayınlaması gerektiğinin altı çizilerek, "Kripto para ekosistemi için faydalı olacak bu uygulama ile yasal düzenleyiciler ve önemli paydaşlar için güven, dürüstlük ve şeffaflığın korunması sağlanacak" denildi.

Binance, 2018 yılında Güvenli Varlık Fonu'nu kurarak kullanıcı güvenliğini bir üst seviyeye çıkarmıştı. Binance TR'yi de kapsayan 1 milyar dolarlık sigorta fonu Türkiye'deki kullanıcıların da güvenliğini sağlayarak, kripto para ekosisteminin gelişimini destekleyecek.