Generali Sigorta, mevcut kasko ürünü olan “Benim Kaskom”u yenilerken, aynı zamanda yeni dar kasko ürünü "Benim Uygun Kaskom" ve yeni pert kasko ürünü "Aracım Güvende Kaskom" ile müşterilerine, her bütçeye özel kasko poliçesi oluşturabilme imkanı sağlıyor.

Benim Kaskom yenilendi

Generali Sigorta, Benim Kaskom ürününü yenileyerek müşteriler için daha basit ve kullanışlı bir modüler kasko ürünü hazırladı. Yenilenmiş temel modül Optimum Paket ile, tüm ana riskler artık tek bir pakette yer alacak. Aracını düşük bütçeyle optimum seviyede korumak isteyen sigorta sahipleri, sadece bu paketi satın alarak bile araçlarını en sık rastlanılan risklere karşı koruyabilme imkanına sahip olacak. Aracına ek koruma sağlamak isteyen müşteriler ise Aksesuar Paketi, Kişisel Koruma Paketi ve Ekstra Asistans Paketleri gibi isteğe bağlı modüllerden yararlanarak, daha üst seviye bir ürün de elde edebilecek.

Bu yeniliklerle birlikte, Generali Sigorta isteğe bağlı paketlerdeki teminatların hepsini seçimli yaparak Benim Kaskom’u daha da modüler ve ihtiyaca göre şekillenebilen bir ürün haline getirdi. Tüm isteğe bağlı paketlerin içindeki teminatlar da müşteri isteğine göre poliçeye eklenebilecek ve çıkartılabilecek.

Yeni ekonomik dar kasko sigortası "Benim Uygun Kaskom"

Generali Sigorta'nın ekonomik dar kasko sigortası Benim Uygun Kaskom, araç sahiplerini ana risklerden korurken, çeşitli asistans hizmetleri de içermeye devam ediyor. Yeni kasko ürünü; çarpma, çarpışma, devrilme ve yuvarlanma, sel ve su baskını, üçüncü kişilerin kötü niyet veya muziplikle yaptıkları hareketlerin yanı sıra ihtiyari mali mesuliyeti teminatı da sağlıyor. Ayrıca ürürün asistans hizmetleri; mini yol yardım hizmeti, cam asistans, yılda 2 kez 5 günlük mini ikame araç hizmeti ve Otovınn noktalarında araç yıkama hizmetleriyle de dikkat çekiyor.

Yeni ekonomik pert kasko ürünü "Aracım Güvende Kaskom"

Generali Sigorta'nın araç sahiplerine özel bir diğer yeni kasko ürünü Aracım Güvende Kaskom ise, sadece tam hasar riskine karşı güvence sağlıyor. Daha ekonomik bütçelere uygun olan kasko ürünü, sigortalıyı çarpma, çarpışma, devrilme ve yuvarlanma, aracın yanması, hırsızlık, doğal afetler ve terör sebebiyle oluşabilecek pert riskine karşı koruyor ve aracın değerini güvence altına alıyor. Yeni kasko ürünü; çekici hizmeti, kurtarma hizmeti, yol kenarında onarım, lastik patlaması, benzin bitmesi, tamir edilen aracın teslim alınması ve aracın emniyeti-muhafazası gibi ek avantajları içeren Generali Yol Yardım Hizmeti’ni de araç sahiplerine sunuyor.

Uğur Gülen: Yeni ve kendine ait kurumsal kimliği olan TSB yaratmak için çalışacağız Uğur Gülen: Yeni ve kendine ait kurumsal kimliği olan TSB yaratmak için çalışacağız

Erkan Fuat Işıksal: Kişiye özel tasarlanan poliçelerimizle her bütçe tipine yönelik en hızlı çözümü sunuyoruz

Generali Sigorta'nın 2 yeni kasko ürünüyle ilgili bilgi veren  Generali Sigorta Direkt Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Fuat Işıksal, "Yeni kasko ürünlerimiz ile her bütçeye uygun kasko poliçesi oluşturabilme imkanı sunuyoruz. Tamamen araç sahibinin ihtiyaç ve isteklerine göre  kasko poliçesi oluştururken, ihtiyaç dahilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğunu da ortadan kaldırıyoruz. Benim Kaskom’a ek olarak çıkardığımız 2 ekonomik kasko ürünü ile de araç sahiplerine daha özelleştirilmiş ve zahmetsiz bir sigortacılık deneyimi vaat ediyoruz" dedi.

Generali Sigorta olarak müşteri beklentilerini, seçimlerini ve değişen koşulları yakından takip ettiklerini de belirten Erkan Fuat Işıksal: "Beklentilere en iyi çözümü sunmak için kişiye özel tasarlanan poliçeler olarak da adlandırılan kişiselleştirilmiş modüler sigortacılık ürünleri üzerinde çalışıyoruz. Kişiye özel tasarlanan poliçelerimizle değişen beklentilere, ihtiyaçlara ve her bütçe tipine yönelik en hızlı çözümü sunuyoruz" dedi.

Editör: Sigorta Life