Doğa Sigorta yöneticilerinin katıldığı gün boyu devam eden toplantıda mevcut hedefler ve gelecek projeksiyonu için planlamalar görüşüldü.

Anadolu Sigorta, Effie Türkiye’de Altın Ödül Aldı Anadolu Sigorta, Effie Türkiye’de Altın Ödül Aldı

Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı’nın yaptığı açılış konuşması ile başlayan toplantıda, Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, yılın ilk yarısında elde edilen performans sonuçlarını ve gerçekleşen hedefleri yöneticiler ile birlikte değerlendirdi, strateji ve faaliyet planlamasında atılacak verimli kararlar alındı.

Toplantı programı kapsamında Doğa Sigorta Ailesinin uzun yıllardır bir parçası olan ve marka değerinin güçlenmesinde emek veren yöneticiler, kendilerine özel olarak hazırlanan kıdem plaketlerini Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı ve Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar’dan teslim aldılar.

Genel Müdür Yardımcıları ve Departman Müdürlerinin gün boyu gerçekleştirdikleri sunumlar ile branş bazlı üretim ve hedeflerin konuşulduğu toplantıda ortaya çıkan yeni fikirler ve geliştirici öneriler ile yol haritası yeniden belirlendi.

Yöneticiler, Strateji ve Değerlendirme Toplantısı ile birlikte pandemi nedeniyle verilen uzun bir aradan sonra yüz yüze toplantı yapmanın motivasyonunu yaşadılar.