SAB ailesinin birleştirici yapısı geceye damga vurdu. 35. yıl kuruluşunu coşkulu sahne performansı ile renk katan Oya Şar ve arkadaşlarının müzik ziyafetinde acenteler ve sektör temsilcileri doyasıya eğlendi.  

‘‘SAB, ülke çapında en çok üyeye sahip olan ‘Acente Derneği’dir’’

KASİDER ve BİMTES’den Yangın Sigortalarında Etkin Hasar Yönetimi Eğitim Programı KASİDER ve BİMTES’den Yangın Sigortalarında Etkin Hasar Yönetimi Eğitim Programı

Anadolu Ajansı’nın yaptığı habere göre; 35 yıllık geçmişe sahip kurumsal bir dernek olan SAB, kuruluşundan bugüne paneller, bilgilendirme toplantıları, mesleki kurslar, muhtelif eğitim toplantıları, geziler, piyangolar organize etmiş ve birçok mesleki toplantıyı gerçekleştirmiş bulunmaktadır. 35. Yıla özel açıklamalarda bulunan SAB Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Ayhan Çalık, ‘‘Derneğimiz, Sigorta sektörünün tüm organları ile kurduğu iyi ilişkiler sayesinde saygı ve sevgi ilkeleri doğrultusunda, samimiyet içerisinde ilişkilerini sürdürmeye devam etmektedir. SAB, ülke çapında en çok üyeye sahip olan ‘Acente Derneği’dir. Bununla beraber, sayısal üstünlüklerden ziyade üyesi olsun olmasın yurdumuzun her köşesinde faaliyet gösteren tüm meslektaşlarımızı bilgilendirmek, soru ve sorunlarına çözüm üretmek için çalışmalar yapmaktadır. Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan acenteler, acente dernek başkanları, saik temsilcileri, sektör paydaşları şirket, asistans ve basın kurumlarının değerli temsilcilerine çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.