"The Digital Insurer'ın bu sene 7.'sini düzenlediği 'World's Digital Insurance Awards' geleneksel hale gelen online dijital sigorta festivali Insurer Transformation, Insurer Innovation ve Insurtech Innovation olmak üzere 3 ayrı kıtada ardından da her 3 kıtada taçlandırılan projelerin aynı kategorilerde global festivalde taçlandırılacak.

Haziran ayında APAC kıtasında başlayan festivalin sonuçları belirlenirken, 15 Temmuz'da EMEA bölgesi başvuruları sonlanacak ve Eylül'de EMEA bölgesi sonuçları belirlenirken ise Amerika kıtası başvuruları başlayarak Kasım ayında tüm kıtaların şampiyonları belirlenmiş olup, Aralık ayındaki global tura katılıyor olacaklar. 

Global çapta 40.000'den fazla sigorta üyesi bulunan The Digital Insurer'ın üyelerinin oylayarak kazananlarının belirleneceği festivalin global partnerleri Oliver Wynmann, Arthur D. Little, Finnovationg ve Sonr ise başvuru sahiplerine ek benefit sağlıyor olacak.

Tüm ülkelerdeki dijital sigorta ekosistemleri ile işbirliği içerisinde yürütülen festivale başvurular için; https://the-digital-insurer.com/tdi-awards-2022"

2. Uluslararası Sigorta Zirvesi Başladı! 2. Uluslararası Sigorta Zirvesi Başladı!