Demir Sağlık sigortalılarının değişen ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda geliştirdiği ürünlere bir yenisini daha ekledi. Sadece Demir Sağlık ve Hayat Sigorta web sitesi üzerinden satışa sunulan Demir Sağlık Dijital ÖSS; Türkiye’nin ilk online olarak satışa sunulan sınırsız yatarak tedavi teminatlı sigortası olarak gösteriliyor. Sağlık ve Sağlıklı Yaşam Paketi, Pet ve Veteriner Paketi, Yurt Dışı Asistans Hizmetleri, Konut ve Araç Asistans Hizmetleri olmak üzere 5 ayrı segmentte gruplanan Demir Plus Asistans hizmeti, Dijital ÖSS kapsamında sunuluyor.

Dijital ÖSS’de ömür boyu yenileme garantisi de yer alıyor. Geniş bir anlaşmalı kurum ağına sahip olan poliçe, kullanıcılarına Demir Sağlık’ın sağlık kurumlarını kapsayan Platin Network’üne dahil kurumlarda ve devlet kurumlarında anlaşmalı olarak yatarak tedavi teminatı veriyor.

Demir Plus üyeliğinde farklı paketler sunuluyor

Demir Plus üyeliği kapsamındaki hizmetlerin kullanımı için poliçe sahipleri online olarak tüm haklarını görüntüleyebiliyor. Ayrıca rezervasyon talebi de online oluşturularak, indirim kodlarına platform üzerinden anında erişilebiliyor.

Demir Plus ‘Sağlık Paketi’ kapsamında yılda bir kere; ücretsiz check-up, dolgulu diş tedavisi ve göz muayenesi hizmeti sunuluyor. Ayrıca paket kapsamında optik tedavi ve alışveriş indirimi ile sigara ve alkolü bırakma hizmeti indirimi de kullanım sınırı olmadan sağlanıyor.

Demir Plus ‘Sağlıklı Yaşam Paketi’ kapsamında; yılda bir kere kişisel bakım paketi hizmeti, yılda bir ay spor salonu üyeliği ve yıl boyunca sınırsız online diyetisyen hizmeti ile 12 seans psikolog hizmeti ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca poliçe sahipleri mindfulness, çift terapisi, stres ve çatışma yönetimi danışmanlığı hizmetinden herhangi bir kullanım limiti olmadan yararlanabiliyor. Bununla beraber, SPA ve estetik tedavilerde indirim uygulaması yine kullanım limiti olmadan sigortalıların yararlanabilecekleri ayrıcalıklar arasında sunuluyor.

Demir Plus ‘Pet ve Veteriner Paketi’ kapsamında ise ücretsiz veteriner hekim danışma hattı, veteriner sağlık hizmetlerinde indirim, pet kuaför hizmeti ve pet alışveriş indirimi; herhangi bir kullanım limiti olmadan poliçe sahiplerine sunuluyor. 

Demir Plus ‘Yurtdışı Asistans Hizmetleri’ kapsamında, yılda bir kere ücretsiz vize danışmanlığı hizmeti sunuluyor. Ayrıca sigortalılar, telefon ve whatsapp çeviri hizmeti indirimi; telefonda eğitim, hukuk, seyahat, doktor, vergi danışma hizmeti; araç kiralama, taksi, rehber, restoran ve gezi otobüsü indiriminden kullanım sınırı olmadan yararlanabiliyor.

Aksigortalılara Open English’te yüzde 65 indirim fırsatı Aksigortalılara Open English’te yüzde 65 indirim fırsatı

Demir Plus ‘Konut Paketi kapsamında, yılda bir kere; ücretsiz ev check-up’ı, çilingir hizmeti ve eşya sabitleme hizmeti sağlanıyor. Paket kapsamında online ilk yardım eğitimi ile deprem planı, depreme hazırlık danışmanlığı ve acil destek hizmeti veriliyor. Ayrıca ev taşıma ve eşya depolama indirimi de yine kullanım sınırı olmadan sigortalıların hizmetine sunulan diğer ayrıcalıklar arasında.

Demir Plus ‘Araç Paketi’nde ise yılda bir kere ücretsiz araç muayene hizmeti ile yılda iki kere ücretsiz çekici ve vinç hizmeti sağlanıyor. Ayrıca araç periyodik bakım indirimi de poliçe süreleri boyunca sigortalıların yararlanabilecekleri hizmetler arasında yer alıyor.

Editör: Sigorta Life