Sigorta Life olarak “Sigortalı yaşayanların dergisi” mottosuyla çıktığımız bu yolda değerli sektör yetkilileri ve sektör paydaşları ile birlikte sigorta bilincini tabana yaymak için sektördeki önemli başlıkları değerlendirerek ve tarafsız bir şekilde halkın haber alma hakkını gözeterek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Çocukların Eğitimi Türkiye Hayat Emeklilik Güvencesi’nde Çocukların Eğitimi Türkiye Hayat Emeklilik Güvencesi’nde

Youtube kanalındaki ses getiren ve gün geçtikçe organik izleyici kitlesi ile daha da büyüyen canlı yayınlarımızla, konveksiyonel medyadaki yaptığımız bilgilendirici içeriklerimizle ve internet sitemizdeki haberlerle de izleyenlerimizi ve takipçilerimizi sigorta bilinci aşılamaya devam ediyor ve tüm sektör paydaşlarıyla yaptığımız projelerle de farklılıklar yaratmak için çalışıyoruz.

Şubat sayımızı an itibari ile okurlarımızın beğenisine sunduk.

BES’in tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar konuştuğumuz röportajımızın yanı sıra, Zorunlu Deprem Sigortası ve doğal afetlerdeki sigortanın önemine değindiğimiz ve sektör değerlendirmelerinin yer aldığı bir sayı ile yeni bir ayda karşınızdayız.

Sigorta Life dergimize ise Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi’nin yanı sıra N11, gittigidiyor, Trendyol, Çiçeksepeti ve hepsiburada.com üzerinden de ulaşabilirsiniz. Sigorta Life’ı sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.
 

Editör: Sigorta Life