Türkiye'nin en prestijli ekonomi yayını olan Capital dergisi ve sigorta sektörünün yeni nesil yayın anlayışı ile yola çıkan Sigorta Life dergimizin ortak iş birliği ile; alanında uzman editörlerimiz tarafından hazırlanan Capital Sigorta ve BES özel eki 2023’ün ilk gününde okurlarıyla buluştu!

Sigorta Life olarak sadece kendi mecralarımızla sektöre hizmet etmekle kalmıyor, farklı yayın kuruluşları ile yaptığımız iş birliklerimizle sigorta sektörünü okurlarla buluşturmaya devam ediyoruz.

BNP Paribas Cardif, “Kadına Değer” sigortasıyla kadınlara destek oluyor BNP Paribas Cardif, “Kadına Değer” sigortasıyla kadınlara destek oluyor

Üçüncü kez özenle hazırladığımız yılda bir kereye mahsus yayınlanan bu prestijli sayıda ise birbirinden çarpıcı röportajlar, haberler ve dopdolu içerikler sizleri bekliyor!

Tüm Türkiye’de satışta olan Capital Sigorta özel ekine seçkin kitabevleri, zincir marketlerde, gazete bayiileri, iOS & Android uygulamaları ve Turkcell Dergilik uygulaması vasıtası ile de ulaşabilirsiniz.

Editör: Sigorta Life