BNP Paribas Cardif BES fonları, son 5 yıllık yatırım araçları karşılaştırmasında dikkat çekiyor! BNP Paribas Cardif BES fonları, son 5 yıllık yatırım araçları karşılaştırmasında dikkat çekiyor!

BNP Paribas’nın sigorta birimi olan BNP Paribas Cardif, 2008 yılından bu yana Türkiye’de sigortacılık sektöründe, bireysel kredi koruma ve hayat sigortacılığı alanlarında faaliyetlerini sürdürüyor. 2010 yılı itibarıyla müşterilerine bireysel emeklilik ürünlerini de sunabilir hale gelen BNP Paribas Cardif Türkiye; emeklilik, hayat sigortacılığı ve elementer sigorta ürünlerine dair üç lisansı olan bir şirket. Geniş ürün portföyü ve uluslararası vizyonu ile kısa sürede pazarda kapsamlı hizmet veren bir sigorta platformu haline gelen şirket, kadınların iş ve sosyal yaşantılarındaki yerini güçlendirme ve kadın istihdamına katkı sağlama misyonu doğrultusunda önemli bir adım attı. Şirket, tüm kadın çalışanlarını hayatlarının her noktasında, iyi ve kötü günde, maddi ve manevi destek olduğunun somut bir adımı olarak ‘Kadına Değer Sigortası’ kapsamına dahil ettiğini açıkladı. BNP Paribas şirketler grubu, kurumsal sosyal sorumluluk tarafında global çapta aldığı önemli insiyatiflerle dikkat çekerken, BNP Paribas Cardif Türkiye sorumluluğunu lokalleştirerek, coğrafya ve kültürümüze yönelik projeler ortaya koymaya özen gösteriyor.

Kadınlar için yedi farklı hastalığa koruma

Kadın çalışanlar ve tüm sigorta sahipleri, tehlikeli kadın hastalıkları olan meme, rahim, rahim ağzı, rahim içi, yumurtalık, yumurtalık tüpü kanserleri ve vajina/vulva tümörleri yaşadıklarında oluşabilecek maddi zarara karşı belirli teminatlara kadar güvence altına alınıyor. Ek asistans hizmetleri kapsamında ise, erken teşhisin önemini vurgulayan ücretsiz mamografi hizmeti de bulunuyor. Maddi ve manevi destek kapsamında yine ek asistans hizmetlerinden olan psikolojik destek, yenidoğan bakım ve bilgi hizmeti, diyetisyen ve sağlıklı beslenme danışmanlığı hizmetlerini de tüm sigortalı kadınlar hastalığa yakalansa da yakalanmasa da belirli sayıda olmak üzere kullanabiliyor.

100 milyon müşteriye hizmet veriyor

Kredi koruma sigortalarında dünya lideri olan BNP Paribas Cardif, müşterilerine hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlayacak ürün ve hizmetler sunuyor. BNP Paribas Cardif sorumluluk sahibi bir kuruluş olarak toplum üzerinde olumlu bir etki yaratmayı ve sigorta ürünlerine en yüksek sayıda kişinin erişebilmesine olanak sağlamayı hedefliyor. Avrupa, Asya ve Latin Amerika olmak üzere üç farklı bölgede güçlü bir konuma sahip olan, 35 ülkede 100 milyon müşteriye hizmet veren BNP Paribas Cardif, bireysel sigortacılık alanında global bir uzman olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Editör: Sigorta Life