Unico Sigorta’nın desteklediği Barkın Pınar ve takımı Avrupa Şampiyonluğunu Garantiledi Unico Sigorta’nın desteklediği Barkın Pınar ve takımı Avrupa Şampiyonluğunu Garantiledi

AXA CEO’su Thomas Buberl büyük yıkıma neden olan depremin ardından yayınladığı mesajda Türkiye’ye başsağlığı diledi.

Buberl, Sosyal medya üzerinden yayınladığı ve Türkiye ve Suriye’deki afet mağdurlarına başsağlığı dilediği mesajında Yavuz Ölken ve tüm Axa Türkiye meslektaşlarımız, müşterilerini desteklemek ve insani acil durum çabalarına katkıda bulunmak için seferber olmuştur. Tüm Axa arkadaşlarımızla birlikte bu zor zamanlarda Türkiye ve Suriye halkına düşüncelerimizi ve dayanışmamızı gönderiyoruz.” ifadelerine yer verdi.     

Buberl’in mesajını “Desteğiniz ve dayanışmanız için çok teşekkürler” diyerek yanıtlayan Axa Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, “10 şehirde zor günler zor anlar. Esnekliğimizi koruyoruz ve müşterilerimize, personelimize ve acentelerimize desteğimize odaklanıyoruz. Axa olmaktan gurur duyuyorum! Sadece dayanışma mesajları için değil, aynı zamanda insani acil durum çabalarını desteklemek amacıyla Axa Grubu’nun yaklaşan mali yardımları için de çok teşekkürler.” dedi.

Editör: Sigorta Life