veon Gobal Sigorta acente ve brokerleri ile birlikte dijitalleşmeye devam ediyor. Bu kapsamda Aveon Global Sigorta yöneticileri dijital yolculukta kendi alanlarında yapılan yeniliklere dair görüşlerini paylaştı.

SİGORTA DİJİTAL KANALLAR VE BROKERLER MÜDÜRÜ EZGİ VURAL:

Her zaman değişimden yanayız

“Dijital Kanallar ve Brokerler Departmanı olarak brokerlerimize ve beraberinde acentelerimize yepyeni bir dijital deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Hızla büyümesini sürdüren şirketimiz, yarattığı inovatif projelerle fark yaratmaya devam edecek. Bu açıdan ekibimizin dinamik yapısı itibarıyla sektör içerisinde ayrıcalıklı bir misyonumuz olduğunun da altını çizmek isteriz. Biz dijital kanallarımıza ve brokerlerimize en başta; samimiyet, sadakat, etik çalışma vaad ediyoruz. Bunun ticari parametresi olarak da operasyonel hız ve fiyat rekabeti ile beraber büyümeyi hedefliyoruz. Her zaman genç ve değişimden yana olmayı amaçladığımız bu uzun yolculukta tüm paydaşlarımıza ve kanallarımıza güler yüzlü enerjimizle ‘’yeni başarılar’’ kazandıracağımıza yürekten inanıyoruz. Dijitalleşmeyi acentelerimiz, brokerlerimiz ve müşterilerimiz için büyük bir samimiyetle ve sabırla istiyoruz. Beraber başaracağız ve beraber dönüşeceğiz.”

TEKNİK VE REASÜRANS MÜDÜRÜ FATMA UZUN:

İhtiyaçları belirleyerek doğru ürünleri oluşturacağız

“Bugün sayısı 50’ye varan ürün çeşidiyle ilk yılında büyük bir başarıya imza atan şirketimiz, ekibiyle ve dinamizmiyle farkını göstermeye devam edecek. Sektörün farkında olduğu veya olmadığı birçok işi kazanan şirketimiz, cirosunu ve pay dağılımını bugün optimum noktaya taşıyarak sektöre yeni başarı hikayesi de yazmayı başardı. Yeni kurulan her sigorta şirketinin yaşadığı kısıtlı limitleri işimizi yaparken bizlere tatlı yorgunluklar ve engeller çıkardığını yaşayarak öğrendik. Fakat her yapamadığımız iş bir sonraki işe daha iştahla yaklaşmamıza öncülük etti, bizlere çok şeyler öğretti. Aveon Global Sigorta çalışanları olarak kuruluşumuzun ilk yılında emek ve yeteneklerimizi harmanlayarak az zamanda şirketimizin hizmet değerlerini gösteren çok işler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. İçinde bulunduğumuz ve önümüzdeki dönemler için hedeflerimiz, sigortalılarımızın ve de sigorta marketinin ihtiyaçlarını belirleyerek doğru ürünleri oluşturmak ve doğru müşterilerle buluşturmak olacaktır. Boyumuzu aşan işlere talibiz, cesaretimizle fark yaratmayı önemli buluyoruz.”

HASAR MÜDÜRÜ TURGAY ÖZKAN:

2023’te hasar süreçlerinde teknolojiyi daha da içselleştireceğiz

“30 yıldır sigortacılık ve hasar alanında uzmanlaşan biri olarak Aveon Global Sigorta’nın farklı ve hızlı bakış açısıyla samimiyet duygusunu acente ve müşterilerine geçirdiğinin altını çizmek isterim. 30 yıllık bilgi ve birikimimi yeni bir şirkette hayata geçirmenin heyecan ve yorgunluğu ile beraber kısa sürede önemli bir yol kat ettiğimizi de söylemem lazım. Modern, değişime açık, insan kaynağını öncelikli kılan şirketimiz servisleri ve müşterileri arasındaki iş süreçlerini hızlandırmak için her geçen gün yeni iş modellerini hayata geçirmektedir. Mutlu müşterinin iyi bir hasar yönetiminden geçtiğinin bilinci ile çalışmaya büyük önem veriyoruz. Biliyoruz ki hasardan memnuniyet duyan müşterimiz yeni müşterileri bize kazandıracaktır, bizimle çalışmaktan memnun olan acentemiz başka acenteleri de bize tavsiye ederek ‘acente dostu’ şirket misyonumuza katkı sunacaktır. Asrın felaketi olarak adlandırılan ve binlerce canımızı bizlerden alan depreme rağmen şirketimiz hasarları çok hızlı ödeyerek yeni şirket olmanın ‘acemilik getirmeyeceği’ sözünün hakkını teslim etmiştir. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bizlere emanet ettiği ‘modern Türkiye sevdasını’ bizlerde aşkla, inançla işimize yansıtarak ona olan borcumuzu ödemiş olacağız. 2023 yılında hasar süreçlerinde teknolojiyi daha da içselleştirecek olan şirketimiz, sektörde parantez açan ve uzun başarı hikâyeleri olan bir marka olarak adından bolca söz ettirecektir.”

HASAR LOJİSTİK MÜDÜRÜ ERKAN KIRAÇ:

AGS hizmet noktalarını aktif hale getireceğiz

“Klasik bir anlatımın ötesinde müşteri gözüyle kendimizi anlatmak istedik. Araç sahibi ne ister; uygun ve doğru fiyatlama ile poliçe ister, kendini ve aracını güvende hissetmek ister, başına gelebilecek kaza sonrasında sorunsuz hizmet ister, ihtiyaçlarına cevap, sorunlarına çözüm ister. Yenilikçi bakış açısını iş akışımızın her aşamasına entegre eden şirketimiz, klasik sigorta şirketlerinden farklı bir hizmet sunmayı oldukça önemsiyor. Hedefimiz ise, güven temelinde bir yolculuk gibi huzur ve sorunsuz çözümler üretmek ve bunu sürdürülebilir kılmaktır. Acentelerimiz ve müşterilerimizden gelen talepleri dikkate alarak çok yakında AGS hizmet noktalarımızı aktif hale getireceğiz. AGS noktaları ‘’Aracınızın Güvenli Servisi” misyon ve açılımı ile hem kusursuz hizmet hem de bol avantajlar sağlayarak müşterilerimize yeni deneyimler sağlayacağız. AGS hizmet noktalarında sigortalılarımızın hasarlarını giderirken onarıma ağırlık veren bu noktalarımız, parça değişimlerinde sağlamış olduğumuz tasarruf ile maliyetleri düşürerek, tramer kayıtlarındaki hasar tutarlarını gerçekçi hale getireceğiz. AGS noktalarımızın tanıtımlarına yakında başlıyoruz.”

SAĞLIK VE FERDİ KAZA SİGORTALARI MÜDÜRÜ FULYA YETER:

Sağlık sigortalarında şirketimizin yıldızını parlatmaya devam edeceğiz

Güvenlik Donanımı Yönetmeliği Nedeniyle Yapılan 0 Km Oto Kampanyaları 2. El Otoyu Vurdu Mu? Güvenlik Donanımı Yönetmeliği Nedeniyle Yapılan 0 Km Oto Kampanyaları 2. El Otoyu Vurdu Mu?

“Sağlıklı olabilmek hayatımızın devamlılığı için korumamız gereken en önemli görevimizdir. Fiziksel ve mental olarak kişisel çabalarımız ile görevimizi yerine getirmeye çalışsak da mutlaka desteğe ihtiyaç duyarız. Sağlık sigortası da bu destek sırasında en büyük yardımcılarımızdandır. Sağlık sektöründe en düşük primler ve ihtiyaca göre farklılık yaratan ürünler ile genç, dinamik ve heyecanlı bir ekip olarak bu amaçla yerimizi aldık. Değişen ekonomisi nedeniyle en iyi sağlık hizmetini düşük bütçeli, hızlı ve güvenli olarak alma konusunda, anlaşmalı sağlık kuruluşlarımız, asistans hizmetlerimizdeki iş ortaklarımızın desteği ile sigortalılarımızın yanında olmayı amaçlıyoruz. Standart sektörel sağlık ürünlerimize ilave olarak Genç Aveon, Tam 2 TSS, Canıma Sağlık, sendikalar ve belediyeler için özel ürün çalışmalarımız, seyahat sağlık ürünlerimiz ile sürdürülebilir ve müşteri memnuniyeti temelli büyümeyi çok önemsiyoruz. Bini geçen yaygın acente dostlarımız ve 800’e yakın anlaşmalı kurumlarımızla sigortalılarımızın 7/24 sağlık hizmetine ulaşmasını sağlar durumdayız. Müşteri memnuniyetini artırabilmek için teknoloji ve dijital dönüşüm konusunda çok hızlı yol almaya çalışarak, yarattığımız iş ve projelerimizi tüm acentelerimize açıp görüşlerini alarak ilerlemekteyiz. Uzman ekibimiz ile sağlık sigortalarında ‘’Aveon Global’’ markasının yıldızını parlatmaya devam edeceğiz.”

TARIM MÜDÜRÜ GÜL TOPÇUOĞLU:

Geleneksel tarım ürünleri çalışmalarımız hızla devam ediyor

“2022 Yılı Eylül ayında TARSİM ruhsatı aldık. Ruhsat öncesi tarım sigortaları düzenleyen acenteleri Aveon Global Sigorta acentesi yaparak hazırlıklarımızı sağlam bir zemine oturtup acentelerimizi aramıza kattık. Yılın son aylarının zorluğuna rağmen Kasım ve Aralık ayını 12 milyon üretimle kapattık. 2023 yılı ilk çeyreği TARSİM üretimini 73 milyon lira ile tamamlayarak TARSİM üretimi yapan ilk 5 şirket arasında yerimizi alma hedefimize yaklaştık. Bu bizler için büyük bir gurur ve motivasyon kaynağı oldu. Sahada acente ve müşterilerimizi hareketlendirmek ve onların yanında olduğumuzu daha fazla hissettirmek için de sahada aktivitelerimizi hızlandırdık. Tarım ve Hayvancılık Kooperatifleri ve Birlikleri ile işbirliği ve anlaşmalarımızı yaparak tarım üretiminin kurumsal zincirini de bünyemize kazandırdık. Çalışmalarımız tam gaz devam ediyor. Diğer taraftan TARSİM üretimi yapan diğer şirketlerden farklı olarak Aveon Global Sigorta ürün marketine geleneksel tarım ürünlerimizi kazandırmak için çalışmalarımız hızla devam ediyor, çok yakında acente ve çiftçimize de bu ürünlerimizi açmayı hedefliyoruz. Büyük bir iddia ile ifade etmek isteriz ki çok yakında; ÇKS ve tapusu olan ya da olmayan araziler tarım sigortası ürünlerimiz ile teminat altına alınacak ve ülkemiz tarımına büyük bir katkı sağlayacağız.”

Editör: Sigorta Life