Unico Sigorta, Teknolojik Dönüşüm ve Yenilikçi Çözümler için Teknokent’te Yerini Aldı! Unico Sigorta, Teknolojik Dönüşüm ve Yenilikçi Çözümler için Teknokent’te Yerini Aldı!

Ürünlerini güncel müşteri ihtiyaçlarına göre her geçen gün geliştirmeye devam eden Anadolu SigortaÖzel Sağlık Sigortası Elit Paket kapsamında yeni bir network seçeneği sunmaya başladı. Ülkemizde sağlık sektörünün gelişiminde önemli rolü olan Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları ile iş birliği sonucu geliştirilen VKSVK Network’ü seçen Anadolu Sigortalılar; yenilikçi yaklaşımlarıyla en güncel teknolojileri bir araya getiren VKV Sağlık Kuruluşları’ndan kaliteli sağlık hizmetleri alabilecek. Hizmet kapsamında, Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’na bağlı Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, Amerikan Tıp Merkezi ve Bodrum Amerikan Hastanesi bulunuyor.

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları ile ilgili gelen taleplerden yola çıkarak VKVSK Network’ü hayata geçirdiklerini dile getiren Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Erberk “Sürekli geliştirdiğimiz ve çeşitlendirdiğimiz ürünlerle sigortalıların bütçesine ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunuyoruz. Ürün ve teminat çeşitliliğinin, sağlık kurumları ile yapılacak anlaşmaların, sigortalıların bütçesine ve ihtiyacına göre ürün sunulmasının önemi artmaya devam ediyor. Şirket olarak biz de bu konularda birçok çalışma yapıyoruz. VKVSK Network de bunlardan biri. Sağlık sigortaları branşına gerçekleştirilen her yatırımın hem müşteri kazanımında hem de sigortacılıkta farkındalığın artmasında önemli olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Editör: Sigorta Life