1 Temmuz'dan itibaren kimler, nasıl BES'ten kısmi ödeme alabilecek? 1 Temmuz'dan itibaren kimler, nasıl BES'ten kısmi ödeme alabilecek?

Anadolu Hayat Emeklilik, dijital platformlar ile iş birlikleri yapmaya ve bunları yenilikçi uygulama ve kampanyalarla desteklemeye devam ediyor. Çocuklarına en uygun aktiviteleri arayan aileleri aktivite sağlayan markalar ile buluşturan dijital platform Hipokid ile iş birliği gerçekleştiren Anadolu Hayat Emeklilik, Çocuğum için BES ürününü Hipokid üzerinden AHE dijital kanallarına geçerek satın alan yeni müşterilerine özel bir kampanya başlattı. 

7 Nisan 2024 tarihine kadar Hipokid internet sitesinde yer alan Kampanyalar sayfasındaki (hipokid.com) Çocuğum için BES tanıtım görseline ulaşan ebeveynler, Anadolu Hayat Emeklilik dijital kanalları üzerinden dakikalar içerisinde çocuklarının geleceği için bugünden tasarruf yapmaya başlayabiliyorlar. Üstelik Çocuğum için BES ürününü satın alan müşterilerimiz, ilk ay düzenli katkı payı tutarının aylık karşılığı 500 TL ve 1.000 TL arasında olan bireysel emeklilik hesapları için 150 TL; 1.000 TL ve üzerinde olan hesaplar için 300 TL tutarında ek katkı payı ödülü de kazanıyor. 

Çocukları için bugünden harekete geçerek geleceklerine yatırım yapmaya başlayan ailelere ulaşmayı önemsediklerini açıklayan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Didem Makaskesen “Yeni iş ortaklıklarımız vasıtasıyla, çocuklarının geleceğini düşünen aileler ile tam da onların ihtiyaçlarını karşılayacak Çocuğum için BES ürünümüzü buluşturmaya devam ediyoruz. Ürünümüze, müşteri kitlesi Çocuğum için BES ürünümüzün fayda sağladığı grupla aynı olan Hipokid platformu üzerinden ulaşılabilir olmasını çok değerli buluyoruz. Önümüzdeki dönemde de dijital platformlardaki görünürlüğümüzü artırmaya ve yeni iş birliklerimizi heyecanla duyurmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Editör: Üveys Altun