Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) desteği ile hazırlanan videolu içerikler hem bireylere hem de KOBİ’lere ücretsiz eğitim imkânı sunarken, risklerin farkındalığına da dikkat çekiyor.

Türkiye’nin dijital güvenliğine güçlü bir katkı sunan ve toplumsal risk bilincini yükseltmeyi amaçlayan Aksigorta, hayata geçirdiği Dijital Güvenlik Platformu’ndaki eğitim modülünü yenileyerek çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) desteği ile hazırlanan videolu içerikler, aileler ve KOBİ’ler için ücretsiz eğitim imkânı sunarken, konuya ilişkin güncel haberler ve podcastler de kullanıcılar için referans bir bilgi kaynağı oluşturuyor. Yenilenen eğitim modülü ile birlikte artık eğitimler için kayıt gerekmezken, video içeriklerine Dijital Güvenlik Platformu web sitesi üzerinden 7/24 ulaşılabilecek.

BNP Paribas Cardif Emeklilik’in BES fonları yatırımcısına son 5 yılda yüzde 2022 değer kazandırdı! BNP Paribas Cardif Emeklilik’in BES fonları yatırımcısına son 5 yılda yüzde 2022 değer kazandırdı!

Dijitalleşen dünyaya adaptasyon sürecinde oluşabilecek risklere karşı hazır olmamızı amaçlayan bu platform, günlük hayatımızda sık sık karşımıza çıkan Siber Güvenlik Nedir, Bilgi Güvenliği Nedir, Para Güvenliği Nedir, SMS, E-Posta, WhatsApp ve Sosyal Medya hesaplarının güvenliği nasıl sağlanır gibi soruların cevaplarını bizlere sunuyor ve yol gösterici uyarılarda bulunuyor. Kurulduğu 2020 yılından günden bu yana 1 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısına ulaşan platform hem bireylerin hem de KOBİ’lerin dijital dünyada çok daha güvenle var olabilmelerine destek oluyor.