AcnTURK Sigorta’nın Karadeniz Bölge Müdürlüğü Samsun’da faaliyete başladı. Bölge açılışına şirket yöneticileri, acenteler ve sektör yöneticileri katıldı. Böylelikle üçüncü bölge müdürlüğü ofisi açılışını da gerçekleştirmiş oldu. Çok yakında Ege Bölge Müdürlüğü ofisinin de açılacağı şirket yetkililerince belirtildi.

Türkiye Sigorta’dan gençlere özel yüzde 20 indirimli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Türkiye Sigorta’dan gençlere özel yüzde 20 indirimli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Genişletilmiş kasko sigortasını uygun fiyatlı yaptırmanın mümkün söyleyen AcnTURK Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Murat Büyükçelebi; “Son dönemde Kasko Sigortası primlerinin artışından dolayı vatandaşlarımız Kasko Sigortası yaptırmaktan kaçınıyor. Bu ürünü kapsamını daraltarak olduğu gibi daraltmadan da daha uygun fiyatlara alma imkânı var. Bu doğrultuda yapılabilecek birkaç yeni uygulamamız bulunuyor. Kullandıkları kadar ödeyecekleri TakTik Kasko Sigortası var. Bu uygulama sayesinde araç sahipleri kullandıkları kilometre kadar sigorta primi ödeyecekler. Özellikle daha az araç kullanan sigortalılarımız çok daha az prim ödeyerek yararlanma imkânına sahip olacaklar. İkinci bir uygulama ise hasarsız geçirilen yıldan sonra poliçe için ödenen primi %25’e kadar iade almalarını sağlıyor. Bu sayede sigortalılarımız uygun bedellerle Kasko Sigortası yaptırma imkânı buluyorlar. Sigortalılar kapsamı daraltmadan bu yöntemlerle rahatlıkla ve daha az ödeyerek sigortalarını yaptırabilir.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca bölgesel yapılanmayla ilgili de acentelerimiz bizim değerli bir yapı olduğumuzun farkında diye sözlerine devam eden Büyükçelebi; “Bizim beklentimizin üzerinde bir yaklaşım var ve herkes çok mutlu. Acentelerimizin şirketimizden ciddi beklentileri var. Tam faaliyete başlayalı iki ay oluyor. Bu iki ay içinde geldiğimiz nokta hedeflerimize ulaşabileceğimizi gösteriyor. Acentelerimizin bize karşı yaklaşımı gayet iyi ve oldukça mutlular. Değerli bir yapı olduğumuzun onlar da farkında ve biz de elimizden geldiğince bu yapıyı büyütmek için çalışıyoruz. Başlangıçtan bu yana geldiğimiz noktayı göz önünde bulundurduğumuzda özellikle kurucu taraftaki acentelerimiz olmak üzere tüm acentelerimiz oldukça heyecanlı ve gururlular. Üç yıldır hep birlikte zor bir süreçten geçtik ve başardık.” diyerek sözlerini tamamladı.

Son olarak görüşlerini paylaşan AcnTURK Sigorta Karadeniz Bölge Müdürü Coşkun Topçu da “Bölge müdürlüğümüzün açılışı için uzaktan yakından gelen ve bizleri yalnız bırakmayan tüm acentelerimize ve sektör yöneticilerimize çok teşekkür ederiz. Acentelerimizin sorun ve taleplerini en hızlı şekilde çözüme kavuşturacak ve ihtiyaçlarını karşılayacağız.” dedi.

Editör: Sigorta Life