Her yıl olduğu gibi bu yıl da acentelerinin motivasyonunu en üst noktada tutmaya gayret gösteren Türk Nippon Sigorta 2022 yılının ikinci gezisini Kıbrıs’a gerçekleştirdi. Sağlık sigortaları tarafında ilk on şirket arasında yer alan ve getirdiği yeniliklerle adından söz ettiren Türk Nippon Sigorta 2023 yılı için de yine bu tarafta kampanyalar ve buna bağlı geziler yapmaya devam edecek.

Acentelerini en önemli iş ortakları olarak gördüklerini ifade eden Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu; “Sene başında da ifade ettiğimiz şekilde odak noktası olarak belirlediğimiz acentelerimiz için seyahat ödüllü kampanyalar yapmaya devam ediyoruz. 2022 yılının ikinci durağını Kıbrıs olarak belirlemiştik. 2-4 Aralık tarihinde bu gezimizi gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz seyahatler neticesinde acentelerimiz ile buluşma, onların isteklerini yüz yüze konuşma ve değerlendirme şansı yakalıyoruz. Bu da bizi hızlı aksiyon alma konusunda avantajlı bir hale getiriyor. Acentelerimizi her daim ön planda tutuyor ve özel kampanyalar yapıyoruz 2023 yılında da bu stratejimizi sürdürmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Anadolu Sigorta BlindLook’un EyeBrand – Beyond Darkness Ödül Töreni’ne Katıldı Anadolu Sigorta BlindLook’un EyeBrand – Beyond Darkness Ödül Töreni’ne Katıldı

“Başarı kazandığını paylaşmaktır ilkesi ile hareket ettiklerini ve bu işin bir ekip işi olduğunu ifade eden Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, güçlü acente ağımız sayesinde hedeflerimize sene bitmeden ulaştık. Şirketimiz ve acentelerimizi bir bütün halinde sene boyunca çok çalışarak güzel bir performans sergilediler. Bu güzel ekibin bir parçası olmak beni çok mutlu ediyor.” dedi.

2-4 Aralık tarihleri arasında Kıbrıs Concorde Luxury Otel’de gerçekleştirilen buluşma sayesinde Türk Nippon Sigorta acenteleri keyifli anlar yaşadı. İlk gün gerçekleştirilen hoş geldiniz kokteylinde geziye katılan tüm acenteler bir araya geldi. İkinci gün gerçekleştirilen St.Barnabas Manastırı, Lala Mustafa Paşa Camii ve Kapalı Maraş gezileri ile Türk Nippon Sigorta acenteleri Kıbrıs’ın önemli turistik yerleri keşfetme şansı yakaladılar.

Gezinin ikinci gününde Türk Nippon Sigorta üst yönetimi ve bölge müdürlerinin katılımı ile gerçekleşen bir de toplantı gerçekleştirildi. 2022 yılı değerlendirilmesinin yapıldığı, 2023 yılı hedeflerinin konuşulduğu toplantıda önümüzdeki yıl için strateji ve hedefler belirlenerek yol haritası oluşturuldu.

Editör: Sigorta Life