Sigorta Life Ocak sayısında neler mi var?

Türkiye Sigorta Birliği “Sigortalı kıymetlerin poliçe bedeli, piyasa değerindeki değişikliğe göre güncellenmeli” diyerek kamuoyu duyurusunda bulundu.

Anadolu Sigorta Genç Anadolu Projesiyle yeni iş ortaklarını belirledi.

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, "Sigortada maliyetler arttı" dedi.

AXA Sigorta Big Bang Start-Up Challenge ile girişimcilere destek oldu.

QUICK Sigorta Bütünleşik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Pınar Güzey, dünyanın en büyük bankacılık ve sigortacılık kuruluşu Efma’nın düzenlediği Efma Live etkinliğine konuk oldu.

Türk Nippon Sigorta Konut ve Avantajlı Konut ürünlerini maliyet, kazanç ve ek avantajlar sağlayacak şekilde tek ürün haline dönüştürdü.
Katılım Emeklilik 2021’de de büyüdü.

Bereket Sigorta MÜSİAD Vizyoner’21’de Yeşil Poliçe ile yerini aldı.

Arex Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Gez, Kefalet Sigortasının Finansal Sisteme Etkileri'ni kaleme aldı.

NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Anna Grzelonska, Ocak sayımıza konuk olarak, 2021 yılı her ne kadar zorlu geçse de önlerine çıkan fırsatları iyi değerlendirdiklerini ve sigortanın ülkenin genel ekonomik kalkınmasında çok önemli bir rolü bulunduğunu söyledi.

Acentelerin sorunlarını TOBB SAİK Başkanı Levent Korkut ile masaya yatırdık. 

Sigorta Life editörleri sağlık sigortalarında yaşanan artışı ve sigorta farkındalığındaki ivmeyi okurlarımız için araştırdı.

2021’de Google’da en çok neyi araştırdık,
Kış lastiklerini hala takmayanlar için öneriler,
Kefalet sigortalarında son gelişmeler neler,
Sigorta sektörüne dair çarpıcı açıklamalar, röportajlar, dosya haber çalışmaları, konuk yazarlarımızdan bilgilendirici makaleler ve kısacası sektöre dair her şey Ocak sayısında!
 

Sigorta Life’ın Ocak sayısını okumak için;
Turkcell Dergilik,
Turk Telekom e-dergi,
dijitalbasin.com adresleri üzerinden Sigorta Life’ı indirebilirsiniz.