Maher Holding üç şirketiyle birlikte İstanbul Dişhekimleri Odası İstanbul Buluşması’nda Maher Holding üç şirketiyle birlikte İstanbul Dişhekimleri Odası İstanbul Buluşması’nda

 Türkiye’nin 81 ilinde, ilk kez ev sahibi olmak isteyen orta gelirli vatandaşlar için konut ve finans sektörünü bir araya getiren Yeni Evim Kampanyası ile ilk evini alacaklara, piyasa koşullarına göre çok daha uygun vade seçenekleri, ilk 3 yıl devlet katkısıyla ödeme kolaylığı ve hane halkı geliriyle uyumlu ödeme imkanları sağlanıyor. “Kampanyadan yararlanmak üzere kredi kullananlar hem kendilerini, hem de aile bireylerini güvence altına almak için Kredi Hayat Sigortası da yaptırıyor.” diyen Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş. Alternatif Dağıtım Kanalları Direktörü Murat Akçay, bu noktada bankaların genelde Kredi Hayat Sigortasını yapmadığını, kredi tutarının bu amaçla hazırlanan özel sigorta ile teminat altına alınmasının önemini vurguladı. Yeni Evim Kampanyası’na katılıp kredi kullananların mutlaka Kredi Hayat Sigortalarını almak için olayinkolayi.com platformunu incelemelerini öneren Akçay, “Olayınkolayı’ndan Kredi Hayat Sigortalarını satın alanlar, neredeyse %40’lara varan avantajlı fiyatlar ile kredi masraflarından önemli ölçüde tasarruf etmiş oluyor.” dedi.

2018’den bu yana on binlerce ziyaretçisine destek olan Olayinkolayi.com, Kredi Hayat Sigortası konusunda sadece kullanıcıların bütçesini rahatlatmakla kalmıyor, aynı zamanda sunduğu ücretsiz asistanlık hizmetiyle de tüketicilerin kredi yolculuğunda birçok sorusuna yanıt vererek, doğru ve hızlı çözümler sunuyor.

Yeni Evim Kampanyasına katılarak kredi kullanmış olan ya da tüketici kredisi veya taşıt kredisi kullananlar, olayinkolayi.com platformunu kullanarak hızlı ve pratik şekilde Kredi Hayat Sigortalarını yaptırabiliyor. Ayrıca, hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0850 222 3466 numaralı Çağrı Merkezi numarası veya Whatsapp hattı üzerinden anlık yanıt sistemiyle tüm sorularına da en kolay yoldan cevap alabiliyor. 

Editör: Sigorta Life