"Ülkemiz tarihinde meydana gelmiş en trajik felaketlerden birisi ile yüzleşmekteyiz.” diyen VHV Sigorta Genel Müdürü Fatih Ağacık, “Kayıpların yaşattığı derin keder hepimizin kalbine işlemiş durumda. Öncelikle yakınlarını kaybedenler olmak üzere tüm milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar dilerim. Bununla beraber birlik ve beraberlik çatısı altında zor ve uzun zaman alacak olsa da yaralarımızı saracağımıza olan inancım tam. Tüm ülkemize geçmiş olsun." şeklinde konuştu.

QNB Sigorta’dan Türkiye’de Bir İlk:  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası WhatsApp’ta! QNB Sigorta’dan Türkiye’de Bir İlk: Tamamlayıcı Sağlık Sigortası WhatsApp’ta!

VHV Sigorta ailesi olarak ellerinden gelen her türlü desteği ilk günden beri sağladıklarını ve bundan sonra da sağlamaya devam edeceklerinin altını çizen Fatih Ağacık, "Ülkemizle dayanışma içinde olarak, deprem bölgesine temel yardımları sağlamak adına yerel kuruluşlar ve yetkililerle birlikte çalışmaya kararlılıkla devam ediyoruz. Öte yandan deprem bölgesindeki poliçe sahiplerimizin yanında olmak için hasar süreçlerimizi hızlandırırken, eş zamanlı olarak, SEDDK tarafından yayınlanan ve sigorta sektörü olarak deprem bölgesine destek sağlamaya yönelik yürürlüğe konulan uygulamaları hızlıca hayata geçirdik. " ifadelerini kullandı.

Editör: Sigorta Life