Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler ve Satış Direktörü İbrahim Ağacık, şirketin bölge satış ekibini İstanbul’un en güzel semtlerinden olan Polonezköy’de ağırladı. Doğayla iç içe yapılan toplantı Genel Müdür Ender Güzeler’in 2022 yılı üretimlerine yönelik değerlendirmeleriyle başladı.

“Acente şirketi olma misyonumuzu devam ettireceğiz”

Şirketin yılsonu rakamlarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler, 2023’te hayata geçirecekleri projeleri ekibiyle paylaştı. Güzeler, 2023’te de üretimimizin çok büyük bir kısmının profesyonel acente ve broker kanalıyla gerçekleştirileceğine değinerek; acenteleri mutlu edecek projelerden, yeni ürün içeriklerinden ve son bir yılda hayata geçirilen projelerden bahsetti. Güzeler aynı zamanda acentelerin taleplerini ilgili bölge ekiplerinden dinledi.

uniko

“Acentelerimizin taleplerine rasyonel çözümler sunacağız”

Anadolu Sigorta, Uludağ Premium Ultra Trail’in Ana Sponsoru Oldu Anadolu Sigorta, Uludağ Premium Ultra Trail’in Ana Sponsoru Oldu

Ender Güzeler’in ardından söz alan Unico Sigorta Satış Direktörü İbrahim Ağacık, bölge satış ekiplerinin 2023 yılı hedeflerine ulaşmak için izleyecekleri yol haritasını açıkladı. Bölgelerin ve acentelerin istek ve önerilerini de dinleyen Ağacık, sorun ve taleplere rasyonel çözümler getireceklerinin sözünü verdi. Toplantı sonrası barbekü partisi ve canlı müzikle eğlenen ekip, ertesi gün tüm Unico Sigorta çalışanlarının katıldığı Unico Sigorta Yılbaşı Partisi’nde unutulmaz bir akşam yaşadı.

Unico Sigorta’nın Dada Salon Kabarett’te yapılan Yılbaşı Partisinde Emre Altuğ sahne aldı

Unico Sigorta’nın görkemli yılbaşı partisi bu yıl da Dada Salon Kabarett’te yapıldı. Unico Sigorta üst yönetimi ve tüm personelin katılımıyla gerçekleşen partide şirketin 34. yaşı da kutlandı. Partide DJ Gökhan Öz, Matmazel Coco ve Türk popunun simge isimlerinden Emre Altuğ sahne aldı.

Editör: Sigorta Life