Yenilikçi sigortacılık ürün ve hizmetleri sunarak, sürdürülebilir büyümeye hizmet eden Unico Sigorta, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası kapsamında, 22 Haziran’da oynanacak Türkiye - Portekiz maçını izlemek üzere kasko kampanyasında en başarılı acentelerini Almanya/Düsseldorf’ta ağırlayacak. Hem Orta Çağ ‘dan bu yana önemli bir ticaret merkezi olarak önemini koruyan ve pek çok tarihi yapısı ile öne çıkan Köln’ü keşfederek şehir turu yapacakları hem de milli maç heyecanını paylaşacakları keyifli bir gezi programı acenteleri bekliyor olacak.

Özel Maç Deneyimi ve Takım Ruhu

Yazılım sisteminde küresel sıkıntı Yazılım sisteminde küresel sıkıntı

Unico Sigorta, maç gününde acentelerini, özel ayrıcalıklarıyla unutulmaz bir deneyim yaşatmak ve maçın heyecanını doyasıya yaşayabilecekleri PRESTIGE LOUNGE’da ağırlayacak. Unico Sigorta, en iyi kategorideki koltuklarda maçı izleme, stada özel alanlardan giriş yetkisi, maç öncesi, devre arası ve maç sonrasında yiyecek ve içecek servisi ve eğlence olanakları ile birlikte coşkuyla Milli takıma destek olmanın keyfini acenteleriyle birlikte çıkartacak.

Kasko Üretimi Yapan, Şampiyonada Yerini Alacak

Bu unutulmaz deneyim için, Şubat 2024 - Mayıs 2024 tarihleri arasında kasko kampanya hedefini tutturan acenteler, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Milli takımı yakından izleyip destekleme şansı yakalayacaklar.

Birlikte Başardık, Birlikte Kutlayalım!

Bu heyecan verici kampanyayla ilgili açıklamada bulunun Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler şampiyona öncesi acentelere şu mesajı gönderdi: "Sigorta sektöründeki 35 yıllık serüvenimizde müşterilerimizle aramızda önemli bir köprü görevi gören acentelerimiz bizler için çok kıymetli. Yıl içinde sık sık onlarla bir araya gelmek ve paylaşımda bulunmak için önemli bir gayret gösteriyor, farklı gezi programları kurguluyoruz. Bu kez futbolun birleştirici gücü ile bir araya gelerek milli maç heyecanını yaşamak için yola çıkacağız. Bu sadece bir iş gezisi değil, aynı zamanda birlikte keyifli vakit geçireceğimiz, takımımıza destek olacağımız bir etkinlik olacak. Milli maç heyecanını birlikte yaşayacağımız bu şampiyonada unutulmaz anılar biriktirmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz." Dedi.

Unico Euro 2024

Editör: Üveys Altun