6 Şubat pazartesi günü Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 10 ilde büyük yıkıma neden olan depremin etkileri devam ediyor.

9-11 Mart tarihinde Antalya Belek’te gerçekleşmesi planlanan 2. Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi, Afet Bölgesinin mevcut durumu ve yaşanılan süreçler dikkate alınarak Danışma Kurulu tavsiyesi ve Yönetim Kurulu kararı ile 13-15 Kasım 2023 tarihinde ve aynı yerde yapılması kararı alındı.

Yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde;

06.02.2023 Pazartesi günü saat 04.17’de Kahramanmaraş ili Pazarcık ilçesinde 7.7 ve saat 13.24’te Elbistan Merkezli 7.6 büyüklüğündeki deprem ile çevre illeri de kapsayan Ülkemizde yaşadığımız felaketten dolayı hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, depremzedelere ise acil şifalar dileriz.

9-11 Mart 2023 tarihinde Antalya Belek’te gerçekleştirmeyi planladığımız Sigorta Fuarını, Afet Bölgesinin mevcut durumu ve yaşanılan süreçler dikkate alınarak Danışma Kurulu tavsiyesi ve Yönetim Kurulu kararı ile 13 – 15 Kasım 2023 tarihinde ve aynı yerde yapılması hususunda ortak karar alınmıştır.

Aksigorta’ya “Smart Scoring with AI” ile  EMEA bölgesinde birincilik ödülü Aksigorta’ya “Smart Scoring with AI” ile EMEA bölgesinde birincilik ödülü

Sigorta Sektörünün tüm taraflarına duyurulur.

Editör: Sigorta Life