Her yıl olduğu gibi bu yıl da acentelerinin motivasyonunu en üst noktada tutmaya gayret gösteren Türk Nippon Sigorta 2023 yılı yıl sonuna özel bir kampanyayı acentelerine duyurdu. Kampanya kapsamında gerçekleştirilen üretim baz alınarak farklı lokasyonlarda yurt dışı gezileri düzenleyecek olan Türk Nippon Sigorta, 2023 yılını üretim anlamında hedeflerinin üzerinde gerçekleştirmeyi hedefliyor.    

Acentelerini en önemli iş ortakları olarak gördüklerini ifade eden Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu; “sene başında da ifade ettiğimiz şekilde odak noktası olarak belirlediğimiz acentelerimiz için seyahat ödüllü kampanyalar yapmaya devam ediyoruz. Yeni kampanyamızda tek bir ürüne odaklanmak yerine birçok üründe üretim hedefi koyarak bir kampanya oluşturduk. Bu kampanyada acentelerimiz gerçekleştirdikleri üretime göre Sırbistan, Dubai, İspanya ve Japonya gibi ülkelere seyahat etme imkânı bulabilecek. Biz de sonuçları merakla bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Kampanyaların asıl amacının satış kanalları ile bir arada vakit geçirmek olduğunu vurgulayan Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu “Geziler sayesinde acentelerimiz ile buluşma, onların isteklerini yüz yüze konuşma ve değerlendirme şansı yakalıyoruz. Bu da bizi hızlı aksiyon alma konusunda avantajlı bir hale getiriyor. Acentelerimizi her daim ön planda tutuyor ve özel kampanyalar yapıyoruz 2024 yılında da bu stratejimizi sürdürerek kampanyalar yapmaya ve buna bağlı olarak seyahatler düzenlemeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

AXA, 'Farklıyız, Fark Yaratmakta Kararlıyız' konseptli acente buluşmalarını tamamladı AXA, 'Farklıyız, Fark Yaratmakta Kararlıyız' konseptli acente buluşmalarını tamamladı

“Başarı kazandığını paylaşmaktır ilkesi ile hareket ettiklerini ve bu işin bir ekip işi olduğunu ifade eden Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, güçlü acente ağımız sayesinde hedeflerimize sene bitmeden ulaşmayı hedefliyoruz. Şirketimiz ve acentelerimizi bir bütün halinde sene boyunca çok çalışarak güzel bir performans sergilediler. Bu güzel ekibin bir parçası olmak beni çok mutlu ediyor.” dedi.

Sözlerine 13-14 Kasım tarihleri arasında Frankfurt’ta gerçekleştirilen Sağlık Turizmi Fuarına sponsor olduklarını söyleyerek devam eden Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu “Türkiye’nin önde gelen hastane ve kliniklerinin katılımıyla düzenlenen Sağlık Turizmi Fuarına sponsor olarak sağlık turizmi alanında neler yapabileceğimiz konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Fuara Türkiye’den katılan tek sigorta şirketi olmak da bizim için ayrı bir gurur kaynağı oldu.” dedi.

Editör: Üveys Altun