Yol yardım hizmetiyle yardıma koşan Tur Assist, ömrünü tamamlayan akülerinin, yüksek performanslı Duracell ile değişimini gerçekleştirerek özellikle kış aylarında önemli bir problem haline gelen akü kaynaklı yolda kalma endişesini tamamen bertaraf etmeyi hedefliyor. RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, iş birliği ile ilgili olarak “Dayanıklılığı ve uzun ömürlü performansıyla bildiğimiz Duracell markasını, yol yardım süreçlerinde geçici değil, kesin ve kalıcı bir çözüm üreterek sürücülerin hayatlarını kolaylaştırma amacıyla tercih ettik. RS Otomotiv Grubu olarak grup şirketlerimizin hizmetlerinde de Duracell ürünlerini kullanacağız. Sektörümüze ve sürücülerimize hayırlı olması dileğiyle.” şeklinde konuştu.

Tur Assist Yol Yardım 01

1996 yılından bu yana ülkemizde asistans sektörünün gelişiminde önemli katkıları olan Tur Assist, iş birliklerini geliştirmeye devam ediyor. Yılda binlerce yolda kalma vakasına koşarak araç sahiplerinin hayatını yol yardım hizmetleriyle kolaylaştıran şirket, Özçete Otomotiv ile gerçekleştirdiği stratejik iş ortaklığı ile Duracell akülerini sürücülerle buluşturacak.

Türkiye Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası ile tatiller daha güvenli! Türkiye Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası ile tatiller daha güvenli!

İş birliği ile daha fazla araç sahibine ulaşabilmekten mutluluk duyduklarını dile getiren Özçete Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Özçete, “Duracell gibi köklü ve yüksek performanslı ürünler geliştiren bir markayı Tur Assist’in yol yardımı hizmeti vasıtasıyla tüketicilerle buluşturacağımız için çok memnunuz.” açıklamasında bulundu. Diğer yandan imza törenin konuşan RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı ise “Dayanıklılığı ve uzun ömürlü performansıyla bildiğimiz Duracell markasını, yol yardım süreçlerinde geçici değil, kesin ve kalıcı bir çözüm üreterek araç sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırma amacıyla tercih ettik. RS Otomotiv Grubu olarak grup şirketlerimizin hizmetlerinde de Duracell ürünlerine yer vereceğiz. Sektörümüze ve sürücülerimize hayırlı olması dileğiyle.” dedi.

Editör: Üveys Altun