SON DAKİKA: Aksigorta'da Uğur Gülen, Genel Müdürlük görevinden ayrıldı SON DAKİKA: Aksigorta'da Uğur Gülen, Genel Müdürlük görevinden ayrıldı

Sigortalılarına daha iyi hizmet vermek adına çalışmalarını sürdüren Sompo Sigorta’nın uzun bir aradan sonra ilk kez fiziksel olarak gerçekleştirilen etkinliğe, Samuraylar Kulübü üyesi 40 acentenin yanı sıra şirketin üst yönetimi katıldı. Prof. Dr. Özgür Demirtaş ve Sanatçı Duygu Soylu da sunum ve performanslarıyla geceye renk kattı.

Kurumsal ve bireysel sigortacılık sektörünün öncü markalarından biri olan Sompo Sigorta, sadakat kulübü olan Samuraylar Kulübü’ne katılmaya hak kazanan acenteleri ile uzun bir aradan sonra tekrar buluştu. Pandemi nedeniyle iki yıldır yapılamayan Samuraylar Kulübü etkinliklerinin bu yılki ilk toplantısı, 7 Haziran Salı günü İstanbul Four Seasons Hotel’de gerçekleştirildi.  Samuraylar Kulübü toplantısına, 9 bölgeden ve 10 farklı ilden toplam 40 acentenin yanı sıra, aralarında firmanın üst yönetimi ve yöneticilerinin de yer aldığı 90 kişi katıldı. Toplantıda, Finans Uzmanı ve Akademisyen Prof. Dr. Özgür Demirtaş da “Bilim, Ekonomi, Gelecek ve Siz!” başlıklı özel bir sunum yaptı. Gecenin sonunda ise sanatçı Duygu Soylu’nun sahne performansıyla keyifli dakikalar yaşandı.