Yapay zekâ teknolojisini insan dokunuşuyla harmanlayarak sigorta alanında müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefleyen, Türkiye’nin lider insurtech markası Sigortam.net, ‘3 Saniyede Hasar Hattı’ mottosuyla müşterilerinin hasar anında en hızlı şekilde yanında olmayı sürdürüyor. Sigortam.net gerçekleştirdiği sokak röportajlarında, müşterilerine verdiği 7/24 kesintisiz hizmetin altını çizerken bir yandan da hasar anında ortalama 3 saniyede çağrılarının yanıtlandığını vurguluyor.

Sigortam.net’in sokak röportajlarında, ‘Gece 3 saniye içinde kime ulaşabilirsiniz?’ diye sorulan vatandaşların çoğunun kendilerinden emin bir biçimde annelerini ya da en yakın arkadaşlarını araması ancak çoğunun da aradığı kişiye 3 saniyede ulaşamaması üzerine yaşadıkları eğlenceli anlar dikkat çekiyor.

Quick Finans, Treyler Üreticisi Krone’nin Türkiye’de Finansman Partneri oldu Quick Finans, Treyler Üreticisi Krone’nin Türkiye’de Finansman Partneri oldu

Sigortam.net’ten ‘3 Saniyede Hasar Hattı’

Sigortam.net müşterileri, herhangi bir hasar durumunda, 7/24 çağrı merkezi üzerinden, hasar ekibindeki sigorta danışmanlarına ortalama 3 saniye gibi kısa süre içinde bağlanarak hizmet alabiliyor. Büyük bir telesatış, satış sonrası danışmanlık ve hasar ekibi olan Sigortam.net, ünlü oyuncu Cengiz Bozkurt’un reklam yüzü olduğu son reklam filminde de bu hızlı hizmetini ekranlara taşıyor. 

Sigortam.net’in “Gece 3 saniye içinde kime ulaşabilirsiniz?” konulu sokak röportajları videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Video linki: https://youtu.be/mK3TQvnOQe8