Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, “Müşterinin Şampiyonu” olma vizyonu doğrultusunda yürüttüğü çalışmalarla sahip olduğu ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor.

Türkiye’nin ilk müşteri deneyimi ödülleri olan ve bu yıl 5’incisi düzenlenen CX Awards Turkey – Türkiye Müşteri Deneyimi Ödüllerin’de farklı sektörlerde müşteri deneyimi yönetiminde 2022’nin en başarılı işlerine imza atan şirketler açıklandı. 

Anadolu Hayat Emeklilik ve Buğday Derneği’nin Tohum Kumbaram Projesi Mercury Excellence Ödülleri'nde Onur Ödülü Kazandı Anadolu Hayat Emeklilik ve Buğday Derneği’nin Tohum Kumbaram Projesi Mercury Excellence Ödülleri'nde Onur Ödülü Kazandı

Sigortam.net, 2022 yılında geçirdiği kapsamlı dönüşüm çerçevesinde yenilediği web sitesi ve reklamları ile “En İyi Dijital Müşteri Deneyimi” kategorisinde sigorta sektöründe “Büyük Düşünce Ödülü”nü kazandı. Sigortam.net’in yeni web sitesi, sade ve modern tasarımı ve kullanıcı dostu özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatlı, geniş kapsamlı ve fiyat-performans dengesinde öne çıkan teklifleri öne çıkaran üçlü gösterim özelliğiyle de fark yarattı. 

Sigortam.net’e bir ödül de değerlerden kariyer fırsatlarına, eğitimden takım çalışmalarına tüm Sigortam.net çalışanlarını ilgilendiren konuları içeren “Benimsigortam” iç iletişim markası ile geldi. “Çalışan Deneyimi” kategorisinde, sigorta sektöründe “Büyük Düşünce Ödülü” de Sigortam.net’in oldu. 

Editör: Sigorta Life