SEDDK'dan sahte kefalet senetlerinin önlenmesine yönelik duyuru SEDDK'dan sahte kefalet senetlerinin önlenmesine yönelik duyuru

Kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sigorta sektöründe tarafsız ve doğru bilginin kaynağı olan sigortaladım.com’un doğayı korumak ve insan sağlığını ön plana almak üzere başlattığı Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm kampanyası devam ederken çocuklar için de yeni bir sosyal sosyal sorumluluk çalışması hayata geçirdi. sigortaladım.com, doğa dostluğu ve doğayı korumanın ipuçlarının anlatıldığı “Geleceği Koruyan Kahramanlar” çocuk kitabının Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile çocuklara ücretsiz ulaştırılması için işbirliği anlaşması gerçekleştirdi.

1670399532_Moda___lkokulu1

sigortaladım.com’un, 6-10 yaş arasındaki çocuklara özel hazırlandığı “Geleceği Koruyan Kahramanlar” isimli çocuk kitabı; Su, Güneş ve Yaprak’ın 3 bölümden oluşan hikayelerinden oluşuyor. Doğanın içinden özenle seçilen karakterlerin birbirinden eğlenceli maceralarıyla doğa sevgisi anlatılırken aynı zamanda çocuklarda çevre bilincinin arttırılmasına katkı sağlanıyor. Çocuklara eğitici ve eğlendirici bir yolla çevre bilincini aşılamayı ve doğa sevgisi kazandırmayı hedefleyen sigortaladım.com, kitap çalışmasının yanı sıra 10  bölümden oluşan video animasyon çalışmasını da çocukların beğenisine sundu.

1670399535_Moda___lkokulu2

Bir çocuğun çevreye karşı sorumluluk hissetmesi için her şeyden önce doğayı iyi bilmesi ve sevmesi gerektiğine dikkat çeken sigortaladım.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe “Çocuklarımıza doğa sevgisi aşılamak ve çevre bilinci oluşturabilmek adına yeni bir çocuk kitabı ve video serisi hayata geçirdik. Küçük yaştan itibaren oluşturulan çevre ve doğa bilinci ileride onları kendilerine, ailelerine ve topluma karşı sorumlu bireyler olmalarını sağlayacaktır. 'Geleceği Koruyan Kahramanlar’ kitabını Milli Eğitim Bakanlığı’nın destekleriyle çocuklarımıza ücretsiz olarak dağıtacağız. Projenin ilk ayağı olarak bugün İstanbul Kadıköy Moda İlkokul’unda çocuklarla buluşarak onlara kitaplarımızı hediye ettik. 60 bin kitabımızı çocuklarla bir araya getirirken yine çokça zaman geçirdikleri dijital platformlarda kitabın video animasyonlarını da izleyebilecekler. Çocukları harekete geçirecek ve onlara yol gösterecek keyifli hikayelerden oluşan videolarımızı ilerleyen süreçte farklı yaş gruplarını da dahil ederek doğa bilgisi kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Editör: Sigorta Life