Uluslararası Sigortacılık Fuarı ve Kongresi, Azerbaycan ziyareti, lansmanlar ve davetler derken Mart ayını yoğun gündem başlıkları ile Nisan sayımızda sizlerle buluşturduk. 1 Nisan günü gerçekleşen Türkiye Sigorta Birliği Genel Kurulu ile birlikte Nisan sayımızı da siz değerli markalarımız ve okurlarımızla paylaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Sigorta Life, yolculuğuna başladığı ilk günden bu yana gerek basılı gerekse de konveksiyonel medya organlarında yaptığı inovatif projeleriyle sigorta sektörüne yeni nesil bir perspektif anlayışı katmaya devam ediyor. Kısa sürede büyük işler başararak yanımızda olan tüm değerli markalarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Türkiye Sigorta deprem bölgesindeki acenteleri ile buluştu Türkiye Sigorta deprem bölgesindeki acenteleri ile buluştu

Önemli gündem başlıklarının ve dosya haber çalışmalarımızın yer aldığı, sektörün önemli isimleriyle yaptığımız röportajlarımızın yanı sıra firmalarımızın kampanyalarına da yer verdiğimiz Sigorta Life Nisan ayına ise Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi’nin yanı sıra N11, gittigidiyor, Trendyol, Çiçeksepeti ve hepsiburada.com üzerinden de ulaşabilirsiniz. Sigorta Life’ı sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.

Keyifli okumalar dileriz.
 

Editör: Sigorta Life