Sağlık sigortalarının geldiği konumun incelendiği haberimiz, sektördeki dijitalleşmenin ve insurtechin öneminin aktarıldığı röportajlarımız ve cep telefonların neredeyse yatırım aracı haline geldiği bu günlerde sigortalamanın ne kadar önemli olduğunu aktardığımız özel haberimiz sizleri bekliyor.

Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy Mayıs sayısında!

Quick Sigorta’nın yeni Genel Müdürü Eyüp Özsoy ilk kez Sigorta Life için konuştu. Çalışanlarıyla arkadaş olmayı önemseyen ve sporcu geçmişinin yönetim şeklinde önemli bir yeri olduğunu ifade eden Özsoy, okurlarımız için iş ve özel yaşamı üzerine sorularımızı yanıtlayarak samimi açıklamalarda bulundu.

Sigortaladım.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe, “Sektörün geleceği dijital sigortacılıkta” diyor!

İki yılı aşkın süredir devam eden pandemiyle birlikte her sektörde olduğu gibi sigorta sektöründe de dijitalleşme ivme kazandı. Sektördeki firmaların teknolojik altyapılara olan yatırımları da bu kapsamda dijital sürece ayak uydurmaya başladı. sigortaladım.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe, dijital sigortacılık alanındaki sorularımızı yanıtladı.

Cep telefonunu sigortasında Gulf Sigorta farkı!

Sektörde cihaz koruma sigortalarında önemli bir portföye sahip olan Gulf Sigorta, gigit uygulamasıyla birlikte cep telefonlarımız için güvence sunuyor. Gulf Sigorta Bilgi Teknolojilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Serkan Avcı ve Gulf Sigorta Uzatılmış Garanti ve Özel Ürünler Direktörü Volkan Emir cep telefonu sigortaları ve gigit uygulaması hakkında merak edilenleri yanıtladı.

QNB Sigorta İş Sürekliliği Yönetimi Standardı’na Uygunluk Belgesi Aldı QNB Sigorta İş Sürekliliği Yönetimi Standardı’na Uygunluk Belgesi Aldı

Sigorta Life’a ulaşmak çok kolay

Sigorta Life’ın tüm sayılarına Trendyol, Hepsiburada.com, Çiçeksepeti, Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, dijitalbasin.com adresinden de ulaşabilirsiniz.
 

Editör: Sigorta Life