Geçtiğimiz günlerde yerini Firuzan Bey’e bırakan Ceyhan Hancıoğlu Bey içinde Magdeburger Sigorta Genel Müdürlüğü yazmıştı kurucumuz İsmail Öztürk ama bugün Ali Koç ile yakın dostluğu bulunan Ceyhan Bey için henüz kesin bir şey söylemeyelim. Belli mi olur belki yeni bir girişimde olabilir? Bu arada Türkiye Sigorta Birliği henüz basına açıklaması geçmesede 14 Eylül saat 15.00 ‘da genel kurula gidiyor. Şimdi gelelim bu genel kurula ve adaylara. Öncelikle resmi olarak adaylık başvurusu yapan ve bu göreve direkt talip olan ilk isim AK Sigorta genel Müdürü Uğur Gülen Bey diğer bir isim ise ACN Türk Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Murat Büyükçelebi. Resmiyette başkada aday yok. Arex Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Süphanoğlu’nun ise resmi başvurusu bulunmuyor. "Peki kamu otoritesi kimi işaret edecek?" derseniz o isim Selva Eren olacak!

Anadolu Sigorta’nın Düzenlediği Anadolu Buluşmaları Konya’da Başladı Anadolu Sigorta’nın Düzenlediği Anadolu Buluşmaları Konya’da Başladı


Neova Eski Genel Müdürü Özgür Bey’in Türkiye Sigorta Genel Müdürlüğü beklentisi olmayınca şimdi gözler katılım sigortacılığı yapan markalara döndü. Daha öncede lisans aldı alacak denen Pay Sigorta ise henüz lisans alamadı. Lisans alan en yeni şirketlerden Global World ise Şimdilik geçici olarak  Balkan Akbaş’a teslim.

Editör: Üveys Altun